Sperasoft допомагає в розробці rainbow six: extraction

17

Студія sperasoft, офіси якої знаходяться в сша, росії та польщі, повідомила про те, що бере участь у розробці кооперативного шутера від першої особи rainbow six: extraction. Команда відповідає за функції інтерфейсу користувача, такі як звіт про подальші дії, меню досліджень, колесо чату, меню спеціальних можливостей і меню прогресу react.

Крім цього, студія внесла свій внесок у створення таких підсистем гри, як списки друзів, екран вітання і параметри ігрового процесу.

” людині властиво долати труднощі. Особливо приємно подолання загрози, що насувається, коли, адаптуючись до умов, потрапляєш в ізольовану зону і виходиш з неї. У rainbow six extraction це можна робити з друзями, де кожен гравець зможе розкрити свої навички і тактику, також використовувати величезну кількість пристроїв і знань. “евакуація” привносить деяку новизну у франшизу, відкриває зовсім інший стиль гри, переводячи увагу на спільну командну роботу. Rainbow six extraction дала нам можливість додати глибини ігровому процесу і продовжити нашу участь у франшизі rainbow six» — заявив виконавчий директор sperasoft денис ларькін.

Це вже не перший раз, коли ubisoft співпрацює з sperasoft. Раніше студія створювала режими і різні функції для змагального шутера tom clancy’s rainbow six.