Sony вважає, що одного разу ai отримає нобелівську премію

12

Генеральний директор наукової лабораторії sony computer поділився своїм баченням науки майбутнього. Він переконаний, що штучний інтелект здатний вирішити масу нагальних завдання навіть отримати нобелівську премію.

Хіроакі кітано вважає, що саме роботизовані пристрої на основі просунутих ші можуть стати частиною нової гібридної форми науки.технологічні досягнення повинні вивести біологію, хімію та інші дисциплінина наступний етап. Вже сьогодні штучний інтелект відмінно справляється з виявленням захворювань і розробкою нових ліків більш ефективно, ніж етоделает людина. Він вірить, що майбутньому ші забезпечить справжній науковий стрибок, а значить немає ніяких причин сумніватися в тому, що одного разу машина стане лауреатом нобелівської премії.

” відмінною рисою цього завдання буде здійснення важливихвідкриттів, а не повторення того, що ми вже знаємо, або спроби імітуватипредполагаемые людські розумові процеси. Ідея полягає в тому, щоб змінити формулювання самого наукового відкриття і створити його альтернативну форму», – розповідає хіроакі кітано.

Глава sony computer science laboratories вважає, що домогтися передбачуваної мети вдасться вже до 2050 року. Поки ж проблема роботів полягає в тому, що вони не можуть вийти за межі інтелектуального потенціалу свого творця. Це означає, що нужнососредоточіться на дослідницьких стратегіях, що дозволяють вирішити, які з існуючих гіпотез вивчати в першу чергу.