Слух: wargaming розробляє безкоштовний багатокористувацький шутер

11

Згідно з новим звітом, wargaming розробляє безкоштовний багатокористувацький шутер shatterline .

Гра знаходиться в альфі, розробляється gaming intel, компанією wargaming, яка займається pvp, великомасштабними боями і запуском глобальних ігор. Гра являє собою багатокористувацьку гру від першої особи 8v8 зі знайомими режимами, такими як deathmatch, domination, і буде повністю кроссплатформенной. Гра також нібито побудована на тому ж движку, що і new world від amazon, під назвою lumberyard engine.

У безкоштовній грі також буде список персонажів в мультяшному стилі, з косметикою та іншими предметами в магазині. Як і в подібних іграх з безліч барвистих персонажів, буде свій лор, сюжет, ролики і багато іншого. У магазині буде безліч кастомізації, скінів, різних варіантів настройки зброї і таких речей, як камуфляж. Кажуть, що налаштування зброї вимагає великих зусиль, включаючи такі елементи, як вибір декількох пристосувань для вашої гвинтівки або значні бонуси від камуфляжу.

У звіті також детально описані кілька режимів. Режим супроводу буде працювати як в overwatch. Два режими спільної гри, один під назвою бліц, а інший-експедиція. Бліц настільки ж динамічний, як і звучить, він відбувається протягом більш коротких, розрахованих за часом раундів і більше схожий на режим спільної кампанії. Експедиція трохи переверне все з ніг на голову і буде нелінійною. Вибір буде мати значення, так як ви потрапите на карту з вибором зброї або спеціальної здатності. Працюйте разом, щоб досягти мети і пробитися до перемоги. Це вимагатиме певної міри дослідження і, знову ж таки, вибору.

На даний момент цей звіт є лише чуткою, хоча цитована інформація, схоже, малює картину гри, яка досить далеко знаходиться в стадії розробки і має міцну основу. Режими та деякі деталі дійсно нагадують те, що ми бачили в world of warships і world of tanks.