Скільки заробляють блогери на ютубі після розкрутки свого каналу?

219

Від автора: всім привіт! Сьогодні ми поговоримо про те, скільки заробляють блогери на ютубі і взагалі, чи заробляють блогери на ютубі в принципі. Багато користувачів досить скептично розглядають можливість заробітку на відео ресурсах. Їм здається, що оглядачі комп’ютерних ігор, смішних відео або власних подорожей просто дуріють і займаються цим «just for fun», при цьому не докладаючи значних зусиль. Просто їм подобається відчувати себе в центрі уваги і бути популярними. Не будемо кривити душею, сумніви щодо їх заробітку цілком доречні. Але все-таки не все так просто.

Куди ж без теорії?

По-перше, враження, що блогери не прикладають зусиль під час створення своїх відеороликів — помилково. Але зробити так, щоб глядач не помічав того, що до створення відео було докладено багато зусиль, автор зобов’язаний.
Спочатку це було негласною обов’язком музикантів, художників, письменників та інших діячів культури. Оскільки блогерів також можна повною мірою віднести до числа творчих людей, на них це правило буде обов’язково поширюватися.

По-друге, з приводу сумнівів щодо заробітку. Якщо трохи поміркувати, тут все стає ясно: якби ведення власного напруження на YouTube не приносило б дохід, то, відповідно, не було б і такої кількості користувачів, які докладають чималих (по можливості непомітні) зусилля до створення своїх відеороликів.

У зв’язку з цим виникає цілком слушне запитання: як блогери заробляють на ютубі гроші? Механізм тут досить простий. Ви набираєте велика кількість передплатників і, відповідно, переглядів. До речі, дізнатися більше про те, як заробляють блогери на ютубі, а також про те, як здобути визнання своїх реальних і потенційних передплатників ви зможете, ознайомившись з безкоштовним видеокурсом, що розкривають цю тематику більш широко, з дещо іншого ракурсу.

Але ж платити лише за те, що ви такий цікавий і популярний вам, природно не будуть. Багато хто задається питанням, скільки заробляють блогери на ютубі за перегляди. Але ж і за перегляди платити ніхто не буде. Платити вам стануть за розміщення реклами продукції, яка прямо або побічно відноситься до теми, що розкривається у вашому відеоролику.

В окремих випадках ви можете прорекламувати цю продукцію особисто, прямо на відео. Якщо рекламну вставку вміло скомпонувати, вона може зробити відео ще більш цікавим. Нерідкі випадки, коли у своєму відео блогери рекламують інші канали, природно, за домовленістю на взаємовигідних умовах. Адже інтернет — це теж свого роду територія торгових відносин.

Переходимо до практичної частини

Як же заробляють блогери на ютубі? Покрокова інструкція тут досить проста: по-перше, ви розкручуєте свій канал на YouTube, при цьому не порушуючи авторських прав (детальніше про це читайте на самому YouTube), по-друге, сдерживаетесь від спокуси «накрутити собі перегляди, адже розробники YouTube теж дещо розуміє в цьому житті =), по-третє, монетизируете свій канал. І ще: необхідно проживати на території держави, де діє «партнерка» YouTube.

Точно сказати, скільки заробляють блогери на ютубі за місяць неможливо, тому що заробіток постійно змінюється. Перший місяць може принести небачена кількість переглядів і переходів по рекламних посиланнях з ваших відео, а в наступному місяці ви можете не побачити і 50% від попереднього успіху. Добре це чи не дуже, але така статистика.

Те, скільки заробляють блогери на ютубі залежить від того, наскільки якісним буде їх контент, а також, наскільки часто вони будуть радувати передплатників новим матеріалом. Заробіток деяких англомовних каналів на YouTube становить $15 000 000 за дев’яносто днів. У російськомовному секторі справи йдуть теж досить непогано. Заробіток деяких оглядачів становить ні багато ні мало, $550 000. Але навіщо рахувати чужі гроші, якщо можна заробити свої.

Після того, як ви розкрутите свій канал на YouTube, у вас з’явиться достатня кількість передплатників (від 100 000) а кількість переглядів ваших відеороликів буде рости пропорційно кількості передплатників, ви сміливо будете пропонувати свої послуги компаніям, які потребують реклами.

При більш сприятливому збігу обставин ці компанії самі будуть знаходити вас і пропонувати співпрацю. Коли ви станете досить популярним, не варто ігнорувати пропозиції прорекламувати менш розкручені канали. Це не тільки послужить плюсом до вашої карму, але і дозволить заробити хорошу репутацію, при цьому отримуючи прибуток.

На яку тему створювати канал?

Про невдалих творах мистецтва іноді кажуть: «тут мало дива, так як тут мало праці». Але якщо складової вашого контенту буде один лише праця, то цього мало. Якщо в процес створення чого-небудь вкладено багато праці без натхнення, то це не творчість. Це ремесло.

В гончарному або кравецькому справі цього буде достатньо, але тільки не під час створення відео для YouTube. Для того щоб створити по-справжньому цікавий глядачеві канал, слід зачіпати ті теми, які глядачі дивилися б з задоволенням. Тільки так можна завоювати популярність в умовах конкуренції.

Переглядайте відео інших популярних ютуберов та аналізуйте їх підхід до глядача. Подумайте, що б вам хотілося додати відео, а що прибрати з нього. У виборі теми для свого каналу вас ніхто не обмежує. Це можуть бути огляди різних відеоматеріалів, комп’ютерних ігор, фільмів, політичних подій або модних тенденцій, набирають популярність в суспільстві.

В якості теми для свого контенту можна також вибрати і навчальні відео на тему веб-дизайну або програмування, якщо, звичайно, ви в цьому розбираєтеся. Популярних каналів на такі теми досить небагато, так що шанси отримати популярність тут зростають.

До того ж, це буде пізнавально для глядачів і корисно для вас, адже знання — це той багаж, який не носять за плечима. Якщо ви вирішите створити канал на подібну тематику, рекомендуємо скористатися навчальним видеокурсом, завдяки якому ви, можливо, вирішите стати не тільки ютубером, але і веб-дизайнером. Не забувайте і про те, що відеоматеріал слід подавати в форматі живого і цікавого спілкування з глядачем, а не у вигляді сухої подачі інформації.

Коли ви опануєте цією технікою, то отримаєте ту саму «легкість», з якою, як вам здавалося раніше, інші популярні блогери підносять свій матеріал. Тоді і популярність не змусить себе довго чекати.

Ось і все на сьогодні. Хочете ще більше корисної інформації про те, як освоїти одну з найпопулярніших і престижних інтернет-професій? Тоді підписуйтесь на наш блог і не забувайте ділитися цінною інформацією зі своїми друзями. Поки!