Щотижневий дайджест stratege

12

Всім привіт! сьогодні в ефірі вже 225-й випуск щотижневого ігрового дайджесту команди stratege. Як завжди, ми збираємо фотографії, емоції та посилання на вже опубліковані огляди, що зачіпають зіграні на цьому тижні проекти(і обіцянки інших, куди ж без них?).

На цьому тижні я знову, схоже, схалтурю. Основними іграми були dustwind – the last resort і astria ascending . Обзорпервой вже є на сайті і там я висловив все, що хотів. Доповнити. А текст по другій вже в процесі складання в щось нове, і з’явиться в найближчі дні на головній сторінці сайту.тому тут розмазувати враження не буду, скажу лише —враження «красива і сумна jrpg» залишилося актуальним до самого кінця.

Втім, дечим ще поділитися хочеться. Так, граючи в astriaascending з її рясним гріндом і неінтуїтівною системою квестів, яуспел подивитися серіал kazoku game — історія досить дивногорепетитора йосімото койі, який вчить своїх підопічних не толькотематіческім знанням з шкільних предметів, а й життя. А ще оннемало приховує, іноді проявляючи жорстокість і навіть щось вродесоціального садизму, ніби насолоджуючись моральними стражданнями своїх… Цілей. Раджу до перегляду любителям вчительських (іпоучітельних) драм.

Також я пограв у far cry 6 на ps5, і отримав свою порціюудовольствія від декількох годин в ній. На більше просто не хватілосвободного часу, тому що його тепер стало менше — проходуобученіе і тестовий період в одній компанії, про що,можливо, розповім через пару тижнів. Або місяців … Так ось, почав грати вприключения дані рохас (дівчата) я з російською озвучкою, але вже посленачального сегмента вимкнув гру і почав заново, докачавши іспанскийзвук. Чесно кажучи, по-іспанськи я знаю максимум десятка два фраз, які вивчив проживаючи у валенсії кілька тижнів в 2019 році. Але це звучить дуже приємно, а субтитри читати не складно, якщо навички поставлені нормально.

Грати стало приємніше, навіть незважаючи на погану роботу перекладачів — вони огидно відформатовані і часто рвуться всамих дивних місцях. У плані якості самої гри-вважаю far cry6 хорошим релізом у своїй серії, який здатний захопити всіх техігроков, які люблять цю франшизу саме за відкритий світ інасищенний атракціон. Як писав раніше в twitter:

Вона веселіше 4-5 частин. Але проблеми викликає расфокусіровкавніманія гравця-занадто багато всього на карті, просто стомлюєшся.для огляду під ембарго це пекельна гра, для проходження протягом декількох місяців — класний парк розваг.

Запустив fifa 22 , дуже сподобався початок в парижі,вступний ролик крутий, тренування початкову теж поставилиздорово, коли ти біжиш по вулиці французької столиці, котиш м’яч і влаштовуєш розпасовку на невеликій площі. Візуально играпохорошела, а девід бекхем в стартовому ролику став пріятнойнеожіданностью. Досі вважаю його одним з крутейшихфутболістів, причому не тільки за пробиття штрафних і гру в цілому,а ще й за відмінно забитий гол в особистому житті — пош спайспрекрасна.

Після тренувального матчу, правда, злегка зажурив через відсутність мережевого режиму. У мене зберігається стара проблема з еа, і роботизована техпідтримка видавництва нічого не може вже кілька років. Все сподівався, що в новій частисистему змінять, але ні, еа не збирається викидати свою убогуюсистему в сміттєвий бак, де їй місце отак року с…коли вона там з’явилася? ось з того дня і місце. До речі, що ещезабавно-скачана з російського стора fifa 22 чомусь безруської мови. І в списку доступних мовних пакетів (в меню ps5)його теж немає. Ось це дивненько.

Пройшов ще кілька ігрових сезонів в art of rally , піймавчертовскі потужний заряд ностальгії по дитячих зависань в powerdrive на sega mega drive. Він посилився, коли взяв підуправління тачку на основі mini cooper і пофарбував її в зелений колір. Саме на такому ганяв в power drive! гра настільки мнепонравилась, що ще вночі зайшов в playstation store і купив absolute drift від тих же авторів — там можна буде зіграти втакумі на «хачіроку». Виглядає art of rally здорово, граетсяотлично, є фоторежим для гурманів і переклад на російську мову.рекомендую купувати і не чекати огляду. Але він буде, звичайно. Заодноі absolute drift зачеплю, який пропустили.

Ось так, на сім откланиваюсь. Спасибі всім, хто прочитав і будеткомментировать!

________________________

Більшу частину вільних вечорів минулого тижня розміреннопогравав у alan wake remastered . Дуже хочеться викроітьвремя і пройти пригода на максимальній складності, а заодно і«платину» отримати. Приваблює і те, що в грі є збірні сторінки рукопису алана, які не з’являються на середньому рівні.

Проходячи гру, було забавно помічати деякі “пасхалки”. В целомя взагалі люблю спочатку пограти сам, без гайдів для полученіятрофеев і пошуку секретів, намагаючись самостійно повивчати локацііі перевірити уважність. Так набагато цікавіше, а максімальноеффектівний збір всього і вся за списком вбиває левову долюудовольствія(грінділкі на сотні годин не береться до уваги, мова тільки про отже не довгих проектах) наприклад, на самому початку, в пролозі, твпоказивает чийсь шалено пырящийся на алана очей-щось мнеподсказивает, що він належить сему лейку, але це треба бпереперевірити! далі в одних з перших рукописів, які є цитатами з книги протагоніста, не тільки текст, але і зачитує голос відсилають нас до max payne . З текстом-то все понятноі так, а з приводу голосу я перевірив ще раз в інтернеті –дійсно той же актор, що і в знаменитому екшені від remedy. Нуї далі по дрібницях, включаючи більш очевидні відсилання-постер death rally (перший проект творців гри) і так далі.звірився зараз зі списком «пасхалок», самостійно примітивбільшість з них.

Ще радує, скільки в alan wake класної музики, і,наприклад, після закінчення чергового епізоду не поспішаєш натискати«далі», так як просто хочеться послухати трек з ендінга до глави.а ближче до фіналу в alan wake відбуваються вельми забавні епізоди, розбавляють монотонні битви з одержимими. Наприклад, захистасцени на фермі андерсонів. Ох вже ці old gods of asgard! ясно, що композиції для ігрових металістів були записанимузикантами справжніми-poets of the fall. Забавно ще, какігровие діди фанатіють від вікінгів і скандинавської культури. Носпятілі настільки, що один сам виколов собі око (щоб бутьмаксимально схожим на одіна), а другий бігає з молотом. Правда, не завжди йому вдається взяти в руки щось на зразок мьельніра тора ітогда доводиться задовольнятися іграшковим гумовим молоточком, смішно пищать від ударів.

Ще вже майже в самому фіналі є зручне місце для вибиваннябільшості, пов’язаних з використанням зброї трофеїв. При захистевзлетающего вертольота хвилі одержимих нескінченні і численні –так що легко можна набити вбивства за всі види рушниць, дробовиків іпрочіх сигнальних ракетниць. Власне, після цього місця я і вирішив, що» платину ” все-таки треба брати. Залишилося-то,в принципі, тільки дособрать відсутні сторінки рукопису, термоси, дапройті на найвищій складності. Начебто це зовсім не важко.

________________________

Завдяки far cry 6 цього тижня я не грав fortnite.навіть не знаю сумний це факт чи ні, але щоб встигнути сделатьобзор довелося відкласти багато справ. Прямо перед релізом я просидів 12 годин за консоллю і вже о першій годині ночі почав готувати текст.на емоціях відразу після проходження пишеться найпростіше. Вкомментаріях багато хто був не згоден з оцінкою і це нормально. У кожного є своя думка, до того ж ряд компаній має певну репутацію, тому до їх релізів часом ставляться скептично.

У мене ж з’явилися думки взяти в новій пригоді від ubisoft. Активностей там досить багато, а ще після проходження відкривається можливість брати участь у придушенні заколотів. Такі собі квести. Знахідка досить крута. Є відчуття, що для одного з трофеїв потрібно взяти участь в подібномивенте. Добивати нагороди я взявся без конкретного плану, простонаметіл деякі кубки, які знаю як вибивати. Найближчим часом на сайті повинен з’явитися гайд від микити “skorgron”, і я їм обов’язково скористаюся.

Мені шалено імпонує ряд знахідок у far cry 6. Наприклад, коли вона починала підспівувати пісням по радіо-це дуже забавляло і робило героїню більш живою і цікавою. Як в ghost of tsushima, тут можна гладити різних тварин. Плюс в списку активностей гонки, доміно, півнячі бої, подобу текстових квестів та інше. У цьому випадку шоста частина найбільшБагата і різноманітна. У мене є платина тільки в третій частині, і я вперше знову задумався оплатині в рамках цієї серії. Для мене це говорить багато про що.

Після проходження та підготовки огляду я чомусь не видалив rustler . Зазвичай я відразу стираю гри, щоб не відволікатися.власне, через це рідко примудряюся що-небудь вибити. Вообщепоражаюсь як за роки роботи на stratege я встиг наколотити 50 + платин. Але зараз не про це. Чорт смикнув мене подивитися гайди всеті по ruslter, і виявилося, що до платини рукою подати!додаткові квести, трохи збірних предметів і усякіезаданія а-ля таксі і труповозка, відокремлюють мене від цінного призу.хіба не привід витратити всього пару годин заради чергової нагороди.якби ще саму гри полагодили-було б свято. Загалом, я решілпопробовать! натрапив на завдання відьми блер, що живе в хатинці на ніжці. Хіба не диво?

У мене ще приблизно 10 днів відпустки, тому вирішив знайти у чтопоиграть з домашніми. Після активного гугленія з’ясував, що можноперенести свої збереження з ps vita у версію dragon’s crownpro . Відмінний варіант! виявив на портативке sony своюамазонку 53 рівня, хоча мені здавалося, що я встиг докачати її до80. Пограти ми поки не встигли, але щоб трохи освіжити події в пам’яті пробіг один рівень. І тут же виникла ідеянаписати в трофейному дайджесті про іншу шедевральній грі відvanillaware, в якій я вибив платину на ps vita. Але про нейзавтра…

Вишенька на торті-rogue aces . Я зібрав майже всі трофеї, які не зачіпають проходження кампанії. Майже всі вони були зав’язані на пілотуванні, якихось хитрих способахубійства супротивників і т.д. Наближається день коли потрібно буде сісти іпробитися через 100 місій головного розваги гри. По сутисделать це треба за один захід, але наші форумчани (за що я вам завжди вдячний) знайшли хитрий спосіб збереження через опціюсгоѕѕ-save. По ідеї вона дозволяє перекинути прогрес на другуюконсоль, але при цьому не заважає завантажуватися і на ps vita з тогомомента коли гра була припинена. Відмінний спосіб знизити вартість!

________________________