Що вам може дати блог?

338

Від автора: завдяки блогу за останні 5 років я заробив понад 15 000 000 рублів. За цей же час зібрав навколо себе величезну аудиторію постійних читачів та передплатників, серед яких я знайшов купу цікавих людей, які стали моїми друзями і партнерами по бізнесу. У звичайній оффлайн життя таких людей мало….

Зараз ми часто спілкуємося, допомагаємо один одному, обмінюємося досвідом. Це так здорово.

Завдяки блогу я можу не думати про те, де мені взяти клієнтів на мої продукти. У мене не болить голова з приводу налаштування рекламних кампаній, збільшення CTR і т. д., тому що я не купую рекламу. Ні контекстну, ні таргетированую, взагалі ні на яку.

Я не вливаю гроші в рекламу. А навіщо. У мене є блог. Його знаходять в пошуку за потрібне мені запитам і він призводить клієнтів на мої сайти, що продають.

Завдяки блогу я не переживаю за те, що я можу позбутися всього свого доходу в одну мить як це зазвичай буває у недосвідчених вебмайстрів. Тому що блог — це множинний джерело доходу.

Знаєте як буває. Веде вебмастер свій блог, але всі ставки він ставить лише на заробіток з контекстної реклами. Кілька років він розкручує блог, виходить на хорошу відвідуваність, а потім його аккаунт в google adsense або Яндекс Директ тупо блокують без пояснення причин.

І ось вебмастер сидить і плаче… Всі доходи пропали… А скільки Ютуб блогерів, які ведуть свої канали і розкручують їх роками? Багато… Ситуація та ж сама. Веде людина канал, працює цілодобово, отримує дохід з реклами, а потім БАЦ — «Ваш канал заблокований»… )) І знову сльози…

Я особисто не боюся цього, бо мій блог монетизують як мінімум 7 способами. Пропаде парочку мені ні гаряче ні холодно. Ось до прикладу пару років тому отримав такий лист від Яндекса:

За що питається? Я ж не винувата… А він сам прийшов бачите… Але я не плакав, потім що я не тримаю всі яйця в одному кошику.

Завдяки блогу у мене взагалі немає проблем з пошуком нових партнерів в команду або співробітників. Варто лише надіслати листа на розсилку з текстом «Шукаю помічника в команду» і я отримаю купу пропозицій… От вчора відправив лист… Я ж зараз шукаю помічника:

Вже понад 130 заявок. Буду дивитися, вибирати, перевіряти…

Що вам ще сказати і описати, щоб ви зрозуміли, що блогінг сьогодні — це та сфера, яку не можна відсувати на задній план чим би ви не займалися. Чи ви Ведете свій інтернет-магазин, у вас є свій власний інфобізнес, ви власник якогось сервісу і т. д.

Вам просто не обійтися без ведення блогу. І тільки самий дурний сьогодні не розуміє, що блогінг — це основна складова будь-якої інтернет-діяльності по заробітку грошей.

Подивіться скільки інфобізнесменов було ще 2-3 роки тому і скільки залишилося на плаву сьогодні. Одиниці. Всі інші пішли з ринку або доживають свої останні дні. Тому що їх продукти (курси, тренінги, семінари, консультації тощо) не купують.

Не купують, не тому що вони не якісні, а тому що весь той час, який вони присвячували інтернет-бізнесу, вони концентрувалися на довбаних цифрах і словах, які у мене, чесно слово, викликають огиду. Що за слова? Конверсія, ліди, CTR, воронка продажів, апселл, хренсел, бекенд, фронтенд, хрентенд і т. д.

Серед усіх цих слів вони забули найголовніше слово — це ДОВІРА. Довіри сьогодні сильніше всіх вище написаних слів. Довіра б’є всі рекорди з продажів, завдяки довірі не потрібні ні які лійки продажу інші замудрували штуки. Завдяки блогу до вас створюється довіру, а завдяки правильному веденню блогу, рівень довіри зростає дуже потужно.

Я бачив багатьох хто створював свої инфопродукты, проводив вебінари, семінари, тренінги і т. д., але тепер їх щось не видно давно. Вони злилися з инетбизнеса. У них не було блогу, а якщо і було то так собі… Написати 1 раз на місяць про те, що вийшов в світ новий курс… Записуйтеся в ранній список… )))

Клієнт став розумний сьогодні. Перед тим як купити сто раз перевірить і заценит, а що ви за такий перець. Якщо ви, вибачте за вираз, хрін з гори, то він не дасть вам грошей. Продає копірайтинг? Хрень… Він працює все гірше і гірше. Партнерський маркетинг? Аналогічно…

Сьогодні будь-якому інтернет-бізнесу просто не обійтися без ведення блогу і збору аудиторії навколо нього. Блогінг — це хороший старт для будь-якого новачка, навіть самого зеленого, тому що я не знаю чим би новачкові зайнятися чимось краще, ніж почати вести блог.

При правильному веденні блогу, через рік вже можна почати заробляти 20-30 тисяч рублів на місяць чистими, головне знати як і що робити. Благо сьогодні вже все є, всі знання, курси, школи. Це років так 5 тому не було ні чого і я ламав спину цілодобово по 25 годин і щось там з’ясовував і експериментував.

Я знаю, що багато хлопців не хочуть заводити блог, бо не хочуть ставати публічною особою, розкривати свою особу перед усіма в мережі. Сьогодні можна вести блог і домогтися гарних результатів навіть не розкриваючи своєї особи, повторюся, знову ж треба знати як і що правильно робити.

Які проблеми сьогодні відчувають люди, які не наважуються завести свій блог або ті хлопці, який вже завели свої блоги, але не знають що з ними робити або ж навпаки. Знають, що з ними робити, але, вибачте, ні хрена не виходить з місяця в місяць?

Проблема №1 — це гординя. Як багато я читаю різних блогерів і бачу як вони будують з себе всезнайок. Я все знаю, я все вмію, не потрібні мені ні які вчителі і наставники по блогінгу, ні які тренінги і т. д.

У підсумку то так, знають і вміють багато чого, супер специ в ЗНАННЯХ, але результатів немає. Не час зараз, щоб будувати з себе всезнайку. Зараз треба брати готовий досвід, який працює. І покращувати його…

Проблема №2 — незнання на яку тему вести блог і про що писати. Це проблема сьогодні 95% всіх блогерів це точно. А чи знаєте ви, що для блогерів існують спеціальні програми і сервіси завдяки яким ця проблема просто відпадає?

Дайте мені будь-яку нішу і я за 2-3 години напишу величезний список з тем для статей, для написання в блозі на кілька місяців вперед. При чому ці статті будуть реально потрібні відвідувачам і будуть приводити трафік з пошукачів.

У більшості випадків, блогери сьогодні пишуть на ті теми, які, ЯК ЇМ ЗДАЄТЬСЯ, потрібні читачам і відвідувачам. А насправді ці теми, вибачте за вираз, нахрен нікому не потрібні і не цікаві.

Проблема №3 — надлишок інформації в голові + хапання за все підряд. Ну звичайно коли кожен хрін з гори заводить SOE блог про просування блогів, то як тут у новачка не створиться інформаційних хаос?

А новачки ще й ради вчитися у хренов з гори. Адже обдурити мене не важко, я сам обманюватися радий. А. С. Пушкін… Пам’ятайте, що вчитися треба лише в тих, у кого є результати.

А хапання за все підряд ні до чого доброго не приведуть. Правильне ведення блогу — це щоденні певні дії, які повинні займати 2-3 години.

Ну а коли ви 3 роки ковыряете верстку блогу і налаштовуєте плагинчики самостійно + займаєтеся обробкою відео для блогу + робите картинки в фотошопі для блогу і т. д. і т. п., то як тут не поїде дах і про якихось 2-3 години в день може йти мова. Ви просто тупо згорите і вас вистачить максимум на рік.

Саме так спалюють себе сьогодні велика частина блогерів новачків. Все знаю, все вмію, ще й сам все зроблю )) Клас…

Немає часу — ось корінь усіх проблем у веденні блогу. Насправді часу вагон у кожного. Просто коли немає чіткого плану на день, на місяць і тиждень, то у вас автоматично розвивається синдром ледаря.

Робити те що треба, а що не зрозуміло, що першочергово теж не зрозуміло. Без плану будь-яка справа приречена на провал і блогінг не виняток.

А тепер давайте поговоримо про заробіток на блозі. Багато в мережі пишуть, що блогінг — це не прибуткове заняття і заробляти на блозі можна тільки при супер пупер величезною відвідуваності, в інших випадках можна заробити тільки на будетброд з ковбасою в місяць, продаючи посилання. Так що може набіжить з контекстної реклами google.

Запам’ятайте — хто так говорить, той ніколи не бачив хороших доходів з блогу. Саме тому так і говорить. Сам не можу і іншим напаскуджу…

По-перше, скажу найголовніше. Монетизація (заробіток) блогу не у всіх нішах однакова. Наприклад, блог про заробіток або про сео шмео треба монетизувати одним способом, а блог про здоров’я, красу або садівництві — ЗОВСІМ ПО ІНШОМУ!

Як же багато я бачу хлопців, які починаються сео-шмео блогів про заробіток в мережі і починають застосовувати поради і рекомендації на своїх блогах про вирощування моркви в теплицях, а потім не розуміють, а чому ж ні чого не виходить і доходів немає. А тому що монетизувати блог про моркву треба зовсім інакше.

До речі, я вам хочу сказати, що заробити на блозі про здоров’я або садівництві набагато простіше, ніж на блозі про сео або заробіток в мережі. Другі сьогодні просуваються дуже важко. Мега важко.

Так ось. Хочу показати свої доходи з блогу за останній місяць, наприклад. Хоча я місяць взагалі не писав в блог і взагалі його зараз ні як не просуваю.

Контекстна реклама: 102$ або 6500 рублів.

Партнерські програми: 35 000 рублів

Продаж банерів: 9000

Продаж рекламних рядків (посилань, тізерів) — 5500

Загальна: 56 000 рублів. Це не рахуючи продажу курсів через блог. Тоді цифра зросте в три рази.

А відвідуваність мого блогу крутиться в середньому 2000-2500 на добу. Я повторю, я не пишу в блог давненько і не розкручую його. Хоча можна було б зайнятися і зробити його десятитысячником. Це не складно. Просто у мене інші завдання зараз.

Я просто хочу щоб ви поглянули на цифри і переконалися в тому, що блогінг може приносити дохід і не поганий. І до речі це повністю пасивний дохід.

У багатьох, напевно, є таке питання — скільки потрібно новачку часу, щоб вийти на хороші результати в блоггинге в плані посещемости та заробітку? Відповідаю — 1-1,5 року. Вдумайтеся в цю цифру. 1-1,5 року. Діяти треба за наступною схемою:

Правильно вибрати нішу для блогу та оцінити її на прибутковість.

Правильно оформити зовні і внутрішньо свій блог, щоб не було якихось помилок, які будуть заважати просуванню.

Скласти список запитів для просування за допомогою спеціальних сервісів (скласти список тем для статей в блозі на найближчі декілька місяців).

Правильно і регулярно публікувати статті в блозі заточуючи їх під ПОТРІБНІ пошукові запити.

Правильно просувати блог покращуючи поведінкові фактори і використовувати посилальне просування.

Монетизувати блог і отримувати дохід.

Поки ще конкуренція не така велика в блогосфері тому що дійсно якісних блогів дуже мало і ви самі напевно всі прекрасно бачите. І поки немає конкуренції треба брати свою нішу, створювати в ній блог і робити його высокопосещаемым трастовим і прибутковим.

Пройде кілька років і блогосфера заповниться десятками тисяч якісними блогами, які будуть лідерами в своїй ніші і зрушити їх з топа буде досить таки складно. Зараз вже просування не той, що раніше. Алгоритми все серйозніше і розумніші…

Хочу вам показати приклад одного свого проекту, який веду вже пів року з чистого аркуша і ось його показники: Відвідуваність 1300 відвідувачів в добу, Дохід: приблизно 9000 в місяць.

Ось графік зростання відвідуваності:

А ось власне доходи:

Ніша проекту — медицина. Дохід йде з контексту, тізерів, партнерок і продажу PDF книги по темі блогу, вартістю 190 рублів.

Насправді результат дуже і дуже хороший. Пів року і дохід вже 9000 рублів. У планах через рік вийти на прибуток 30 000 рублів і вище. У мене у бабусі 9000 пенсія в селі.

Загалом хлопці… Багато я кажу, пояснюю в своїх курсах і пишу про те, що може дати блог людині в мережі, розповідаю про те, що сьогодні без блогу нікуди і що блогінг — це найкраще, що тільки може бути для новачка, який прийшов в інтернет за заробітками, але все ж багато хто або не чують мене взагалі або до них не доходить.

Так ось. Я вирішив написати цей пост на блозі про можливості і переваги ведення блогу, щоб поставити крапку в цій темі, а далі ви вже самі думайте варто чи ні.

Ну і власне ви запитаєте. Так де ж навчитися всім тонкощам і премудрощам блогінгу в будь-якій ніші?

Тому я можу вам запропонувати ще дещо. В кінці цього місяця, я разом з командою WebForMySelf запускаю дуже потужний курс по блогінгу: «Практика монетизації блогу: від розкрутки до реальних грошей».

Знання дуже потужні. Такі потужні, ви навіть не уявляєте. Тієї інформації ще не було ні в одному моєму курсі, як платне, так і безкоштовне. У даний курс так само увійшли всі курси серії «Як стати блогером тисячником».

Якщо сказати коротше, то даний курс — це повне зібрання всіх моїх праць за 5 років ведення блогу. Це, так би мовити, повний фарш в одному флаконі. Я заздрю тим новачкам, які почнуть вести блоги маючи у себе в арсеналі такий багаж знань.

Мені доводилося роками експериментувати і ламати спину за компом, щоб зрозуміти як треба сьогодні правильно вести блог і заробляти на ньому. Кому-то не потрібно повторювати моїх помилок. Треба просто взяти і впровадити.

На цьому я закінчую цей пост. Бажаю вам посидіти і гарненько подумати з приводу всього вишенапісанного. Більше, такі мотиваційні статті, в яких я намагаюся достукатися до ваших голів, я писати не буду.

Блогінг — це просто супер. Він підійде кожному. І мами в декреті, і фрилансреу, і пенсіонеру, і студентові, і інваліду…

Ви експерт в якійсь ніші? Продаєте свої консультації, тренінги, вебінари або курси? Блог для вас — це супер інструмент для просування свого бренду і не тільки. Напишіть серію статей, заточених під певні ключові запити і отримуйте клієнтів на свої товари і послуги без покупки реклами. Сотні і тисячі відвідувачів безкоштовно!

Ви фрілансер? Навіщо вам жити на біржах фріланса і чіплятися за кожного замовника, благаючи його вибрати саме вас? Жити в постійному напруженні, «А зароблю я що-то завтра, а буде замовлення?»… Адже можна створити свій блог, зробити собі ім’я завдяки йому і вас як фрілансера будуть знати багато.

Ви будете виділятися на тлі решти маси. Ну й те ж саме. напишіть ряд статей під своїх клієнтів і отримуйте їх на автопілоті кожен день. Ось що дасть вам блогінг. Тисячі і десятки тисяч фрілансерів є в інтернеті. шаристые, розумні, рукасті, справжні профі.

Але останній шматок хліба доїдають без масла, тому що ніхто їх не знає, тому що на тлі десятки тисяч морд, вас просто реально не обчислити як справжнього професіонала. В блозі напишіть серію статей по своїй справі, покажіть своїй аудиторії, що ви профі. вони всі будуть замовляти саме у вас…

Так будь-якій людині блогінг підійде. Але найпотужніше, що мені подобається в блоггинге так це те, що день у день ведучи блог, я розумію, що створюю такий ресурс, який буде приносити мені дохід все життя, тому що сайти і заробіток на них — тема ВІЧНА…

Удачі і до швидких зустрічей…

P. S. Обов’язково подивіться нижче відео презентацію курсу «Практика монетизації блогу: від розкрутки до реальних грошей»!

Відео презентація курсу «Практика монетизації блогу: від розкрутки до реальних грошей»