Що таке subid і як його застосовувати?

244

Від автора: вітаю. Раніше, в попередніх статтях рубрики ми з вами розібрали безліч термінів, які можуть вам знадобитися в ніші інтернет-реклами. Сьогодні розглянемо ще один – subid. Що це і для чого він потрібен? Зараз поясню.

Звичайно, зрозуміти вам буде простіше, якщо раніше ви вже пробували розміщувати платну рекламу в мережі і працювали принаймні з одним оффером.

Проблема полягає в тому, що якщо ви не використовуєте в своїх посиланнях ніяких дод. параметрів, вся статистика по всіх ваших оголошень в кампанії буде стікатися в одне місце. І якщо ctr ви можете бачити окремо для кожного оголошення, то конверсію – ні. А все тому, що ви не будете знати, яке саме оголошення призвело до конверсії.

Отже, subid – це всього лише 1 параметр, який підставляється на адресу посилання, він потрібен часто в тих випадках, коли ви рекламуєте більше одного оголошення і вам потрібно домогтися того,щоб по кожному оголошенню можна було подивитися свою статистику. Це можливо якраз завдяки subid (субаккаунту).

Як це працює?

Все досить просто – для кожного окремого оголошення ви повинні прописати свій субаккаунт. Це може бути будь-яке слово англійською.

Наведу реальний приклад – ви рекламуєте яку-небудь партнерську програму і вирішили створити 2 оголошення. Одне буде показано по Москві, друге – по Санкт-Петербургу. В іншому оголошення однакові. Для кожного оголошення потрібно отримати конверсію окремо, не змішуючи статистику. Все дуже просто, створюємо 2 subid: для Москви – msk, для Пітера – spb

Что такое subid и как его применять?

Тепер при створенні оголошень ви в одне з них вставляєте посилання з subid = msk, інша, відповідно, subid = spb.

Что такое subid и как его применять?

Після того, як ви отримаєте перші результати своєї реклами, статистику можна буде дивитися окремо по кожному оголошенню, просто встановивши фільтр subid.

Отже, subid або субаккаунт – це мітка на засланні, яка дозволяє розділити трафік, не змішувати його в одну купу. Це необхідно для того, щоб ви могли бачити конверсію окремо по кожному оголошенню, а не загальну, що не дасть вам абсолютно ніяких цінних висновків. Ось так от, сьогодні я показав вам, як використовувати subid. Успіхів в інтернет-рекламі!