Що таке користувачі?

138

Від автора: вітаю всіх, хто цікавиться заробітком на рекламі в інтернеті. Сьогодні я розповім, що таке користувачі. Вірніше, хто це такі і чому їх так називають.

А насправді все дуже просто. Користувачі — це унікальні відвідувачі на сайті. Це просто сленг вебмайстрів. Зазвичай дізнатися кількість відвідувачів можна з допомогою спеціальних лічильників начебто Яндекс.Метрики або Liveinternet.

Там можна подивитися кількість відвідувань за сьогодні, за 24 години, тиждень і т. д. Унікальний відвідувач — це людина, який зайшов на ресурс з будь-якого джерела (пошукова система, соц. мережі, посилання з інших джерел тощо).

Что такое уники?

Якщо через деякий час (через пару годин, припустимо) людина повернеться на ресурс, лічильник не вважатиме його як нового відвідувача, тому що раніше він вже був на сайті і другий захід уже не є унікальним. Такий захід у метриці відзначається як візит.

Таким чином, якщо в розмові з вебмайстром ви чуєте щось на зразок цього: “На моїх сайтах в цілому 5000 уніків в день”, значить, його проекти отримують щодня в середньому 5000 тисяч унікальних відвідувань.

Власне, ось і все, що вам потрібно знати. До зустрічі в інших статтях.