Що нового в WordPress 4.7

364

Від автора: Вийшла нова версія WordPress 4.7 “Vaughan”, названа в честь джазової співачки Сари Воан. З останнього релізу WordPress 4.6 минуло трохи менше чотирьох місяців. У новий реліз включили безліч чудових функцій, які допоможуть зробити ваш сайт на WP ще краще. Як затятий користувач WP, я завжди з нетерпінням чекаю нових поліпшень, однак 4.7 дійсно коштувала своїх очікувань.

У цій статті я розповім вам, що ж нового з’явилося в WP 4.7, а також чого чекати після оновлення сайту. Перш ніж ми продовжимо, давайте згадаємо і подякуємо команду, яка стояла за виходом WP 4.7. Хочу подякувати Хелен Хоу-Санді, тимлида цього релізу, а також Джефа Підлоги і Аарона Джорбина. Також їх підтримувало рекордну кількість людей, цілих 482 людини.

Перед оновленням зробіть резервну копію вашого сайту

Что нового в WordPress 4.7

Не забудьте зробити повний бекап перед оновленням до WP 4.7 (база даних і файли). Також варто пошукати інформацію про сумісність вашої теми і плагінів з WP 4.7.

Якщо є така можливість, рекомендується спочатку застосовувати оновлення до тестової версії сайту, щоб можна було перевірити зміни перед тим, як переносити їх в про-дуктів.

Якщо у вас виникли проблеми при оновленні, спробуйте виконати основні дії з усунення неполадок. У Чарльза Кости є кілька порад щодо виправлення стандартних проблем з WP. Також не забувайте, що можна зайти на офіційний форум підтримки WordPress, тільки спочатку прочитайте вітальний пост.

WP 4.7 – великий реліз, тому оновлення необхідно запустити вручну, як тільки ви будете готові.

Что нового в WordPress 4.7

Представляємо нову тему Twenty Seventeen

Что нового в WordPress 4.7

Кожен рік WP випускає нову стандартну тему, і цей рік не став винятком. Twenty Seventeen – абсолютно нова тема, яка ідеально підходить для бізнесу. У великому хедері можна розміщувати повноекранні фонові зображення або відео. На домашній сторінці дуже багато секцій, які можна налаштувати під свій контент і зображення.

Подивитися тему у дії можна на http://2017.wordpress.net/.

Хедеры з відео

В WP 4.7 розробники тепер можуть розміщувати відео в хедеры тим. Оновити відео можна через кастомайзер.

Налаштовуйте сайт в одному місці

У кастомайзере тепер можна налаштовувати тему з живим превью всіх змін.

Поліпшене створення меню

В WP 4.7 можна додавати сторінки прямо в редакторі меню, що спрощує створення структури сайту. Після редагування меню можна перейти до наповнення створених сторінок контентом.

Користувальницький CSS і живі превью

Одна з чудових нових можливостей WP 4.7 полягає в тому, що тепер можна додавати користувальницький CSS прямо через кастомайзер і дивитися в превью всі зміни перед їх публікацією.

Что нового в WordPress 4.7

Мови для адміністраторів

Функція призначена на той випадок, якщо у вас є сайт, яким управляють кілька людей, що говорять на різних мовах. Змінити мову панелі адміністратора за замовчуванням можна через профіль користувача.

Іконки-превью PDF файлів

У новій версії замість звичайної іконки тепер можна переглядати першу сторінку PDF документів в медіа бібліотеці.

Функції для розробників

REST API Content Endpoints

З’явилися REST API эндпоинты для постів, коментарів, термінів, користувачів, метаданих і налаштувань. Ці нові функції роблять зовнішнє взаємодія з WP ще краще. Більш детально вивчити WordPress REST API можна за посиланням.

WP_Hook

Був проведений рефакторинг коду, що відповідає за екшени і фільтри в WP. Також пофиксили пару багів.

Користувальницькі масові дії

Тепер таблиці можна редагувати і видаляти масово.

Оновлення API теми

Розробники тим за посиланням можуть подивитися нові функції, хуки і поведінка в WordPress 4.7.

Розширене API реєстрації налаштувань

Функція register_setting() стала краще, у ній з’явився тип, опис і видимість REST API.

Шаблони типів постів

Відкрився функціонал шаблонів сторінок для всіх типів постів, тепер у розробників тим ще більше гнучкості.

Висновок

Більш детально вивчити WP 4.7 можна в нотатках релізу на WordPress Codex.

На недавній конференції WordCamp US у Філадельфії Метт Малленвег (в ході свого традиційного виступу State of the Word) заявив, що майбутні релізи WP в 2017 році не будуть мати точних дат. Пишіть свої враження про останньому релізі в коментарях.