Що частіше люди купують в інтернет-магазинах. Рейтинг найбільш затребуваних товарів

238

Від автора: здрастуйте, друзі, читачі нашого блогу! Якщо ви надумали розпочати бізнес у Всесвітній павутині і не знаєте, яку нішу вибрати для торгівлі, і що краще продавати в інтернет-магазині, то вам однозначно сюди. У сучасному світі число придбань у мережі зростає кожен день, і сьогодні я розповім, що частіше купують в інтернет-магазинах.

Что чаще покупают люди в интернет-магазинах. Рейтинг наиболее востребованных товаров

В наш час дуже важко уявити людину без доступу в інтернет, а деякі навіть стали жити в соціальних мережах! Сьогодні вже нікого не здивуєш онлайн-покупкою, але в Росії до цих пір безліч крамничок не хочуть повністю йти в віртуальний світ і залишають офіси та магазини в реалі, а виною всьому цьому наш менталітет. Однак зазначу, що розмах онлайн-торгівлі все більше збільшується, і цей процес вже не зупинити — його темпи зростання можна порівняти з геометричною прогресією або розмноженням мікробів.

Статистика інтернет-шопінгу

Як я вже зазначив, кількість покупок в режимі online з кожним роком зростає, і це відбувається з кількох причин:

в інтернет-магазинах зручно гортати каталоги і вибирати товари з фотографіями та текстовими описами;

Інтернет-магазин на OpenCart!

Створити інтернет-магазин на самій популярної CMS OpenCart з нуля!

Приступити до створення

вартість покупки нижче ринкової;

робити замовлення можна, не виходячи з дому, а кур’єри приносять придбання прямо додому;

можна замовляти ексклюзивні товари, навіть ті, яких немає в нашій країні;

зручний спосіб оплати можна оплачувати покупки накладеним платежем або безготівковим розрахунком;

безкоштовна доставка з іншої країни — багато споживачі цінують саме цей фактор.

Трохи статистики з всесвітніх показників: обсяг покупок відвідувачів інтернет-магазинів за останні 4 роки виріс в 2 рази! Якщо в 2012-му році цей показник був дорівнює 1,07 трлн. дол., до кінця 2016-го він наблизився до 2,3 трлн. дол., а прогноз на 2017 рік — практично 2,38 трлн. дол.! Ви можете собі уявити ці масштаби?

Наведу статистику, що частіше купують в інтернет-магазинах Російської Федерації. У 2016 за соціологічними опитуваннями наведено такі цифри: 7% вважають за краще робити покупки в закордонних магазинах, 43% опитуваних вибирають однаковою мірою вітчизняні та зарубіжні товари, 50% респондентів визнали той факт, що за минулий рік хоч раз купували за допомогою інтернету.

Поточний 2017 рік обіцяє бути ще перспективніший минулого для інтернет-комерції. За результатами опитувань: 21% покупців Росії бажають освоїти закупівлю товарів з-за кордону і 22% — ознайомитися з пропозиціями російського інтернет-ринку.

Ось список країн, які користуються найбільшим попитом у російських споживачів:

Китай — 46%;

США — 19%;

Німеччина — 16%;

Туреччина -12%;

Франція — 5%;

Великобританія — 2%.

Респонденти також зізналися в обережному відношенні до онлайн-покупок причини на це наступні:

Інтернет-магазин на OpenCart!

Створити інтернет-магазин на самій популярної CMS OpenCart з нуля!

Приступити до створення

побоювання не отримати замовлення (51%);

ризик придбання неякісного продукту (52%);

витрати за доставку продукції (44%);

тривалий термін доставки (45%).

Зараз спробую відповісти на головне питання нашої статті, що найчастіше замовляють в інтернет-магазинах. Популярність онлайн-шопінгу дійшла до того, що в мережі сьогодні купують все — від батарейок до автомобілів, але не всі товари однаково популярні. Отже…

Рейтинг найбільш затребуваних товарів, які люди замовляють через інтернет-магазин:

1. Одяг.

Налічується 55% покупців, які віддають перевагу купувати модні речі через Всесвітню мережу. Не секрет, що взуття, одяг та аксесуари найчастіше замовляють в інтернет-магазинах. В даній категорії основними споживачами є, звісно, жінки.

Что чаще покупают люди в интернет-магазинах. Рейтинг наиболее востребованных товаров

Єдина перешкода — в більшості випадків, товар приміряти нереально. Але інтернет-магазини активно працюють у цьому напрямку, забезпечивши покупців достовірної розмірною сіткою і 3D-переглядом товару. Останнім часом все частіше з’являються інтернет-магазини, одяг в яких ви можете замовити на дім разом з послугою доставки і примірки.

2. Електротехніка.

Гаджети і дрібну побутову техніку в онлайн-магазинах купують 42% опитаних респондентів. Ціни на цю групу товарів, як правило, нижче ніж у звичайному магазині, тому, навіть якщо додати витрати на доставку, все одно вигідніше купувати в інтернеті. А от велику побутову техніку купують рідше — 22% опитуваних.

Что чаще покупают люди в интернет-магазинах. Рейтинг наиболее востребованных товаров

3. Товари для розваги, іграшки.

Купують 36% користувачів. Ця категорія популярна у молодих мам із-за низьких цін. Дитячі товари можна знайти за вартістю нижче на 10-40% порівняно з ринком. Великий асортимент дозволяє вибрати унікальний товар, не шокуючи» свій гаманець. Зараз особливо популярні дитячі товари з Польщі, такі як коляски і взуття. Це європейська якість за низькою ціною — до того ж, час доставки з Польщі не зрівняється з Китаєм.

Что чаще покупают люди в интернет-магазинах. Рейтинг наиболее востребованных товаров

4. Косметика.

Засоби по догляду за шкірою воліє купувати в мережі 32% респондентів. Парфумерія та косметика дуже популярні завдяки широкому асортименту і можливість доставки в будь-яку точку землі. До речі, великим попитом кошти краси користуються не тільки у жінок, але і у чоловіків — останнім часом, сильна половина людства стала активно освоювати покупку beauty-товарів в інтернет-магазинах. Особливою популярністю користуються корейські бренди і ЕКО-косметика.

5. Програмне забезпечення.

Російські IT-фахівці цінуються у всьому світі. Рунет зараз заполонили сайти, де можна придбати якісне і недороге. Можна не сумніватися, що цей товар скоро цілком і повністю перейде на інтернет-контент.

6. Квитки.

Зараз мало хто ходить за квитками — нікому не подобається стояти у величезній черзі серед купи народу. Багато воліють це робити віддалено, і неважливо, що це квиток — на захід, концерт, автобус або поїзд. В інтернеті можна купити квиток за лічені хвилини, не відволікаючись від повсякденних справ.

7. Платіжні системи.

Розробники потихеньку переводять свої сервіси під смартфони, так як багато користувачів хочуть оплачувати послуги і товари, не виходячи з дому. Завантаживши додаток, ви зможете бути в курсі залишку на карті, оплачувати комунальні послуги, поповнювати рахунок, і т. д. В цій сфері ринок ступив досить далеко.

Что чаще покупают люди в интернет-магазинах. Рейтинг наиболее востребованных товаров

Хочу також відзначити наступні види товарів, які добре продаються через інтернет-магазин (вони, звичайно, складають відсоток значно менший, ніж попередня продукція, але в той же час, відмінно продаються): запчастини та аксесуари на автомобіль — їх купує 14% користувачів; спортивні товари -12% опитуваних купують речі цієї категорії в інтернет-магазині.

Цей список з найбільш популярних товарів останнім часом не змінюється, хіба що, лідери іноді міняються місцями. Але є такий прогноз, що скоро займуть смартфони перше місце в цьому рейтингу.

Можливо, вищенаведені дані допоможуть вам визначитися з областю, в якій хочете працювати, і куди можна вкладати свої гроші. Адже немає вже нікого сумніву, що інтернет-шопінг зовсім скоро замінить звичайний.

На цій ноті буду закінчувати свою статтю :) . Якщо вона здалася вам корисною, підписуйтесь на наш блог і розкажіть про нього друзям в соціальних мережах — раптом незабаром вони стануть вашими покупцями або партнерами. До нових зустрічей!

Інтернет-магазин на OpenCart!

Створити інтернет-магазин на самій популярної CMS OpenCart з нуля!

Приступити до створення