Settlement survival-запрошує вас на пошуки нового будинку

23

Settlement survival – це складний містобудівник від gleamer studios, який пропонує вам очолити групу вижили в пошуках нового будинку. Натхненні грою banished, розробники збираються випустити першу публічну демонстрацію на steam до жовтневого next fest.

Вийшовши в ранній доступ всього через кілька тижнів, 15 жовтня 2021 року, гравці зможуть відвоювати свій власний шматочок будинку. Пропонуючи глибокий геймплей для загартованих ентузіастів будівництва міст, settlement survival дозволяє гравцям маніпулювати ландшафтом, управляти обмеженими запасами, вирощувати урожай, полювати на диких тварин, збирати ресурси і розвивати торгові маршрути. Гравцям надається повна творча свобода для створення поселення своєї мрії.

Завдяки чудовій графіці, зовнішній вигляд settlement survival може бути оманливим: процвітання не прийде легко. Завдяки сезонним погодним циклам і стихійним лихам, які безпосередньо впливають на ваше поселення, від проливних дощів і сильних хуртовин до торнадо і пожеж, вам потрібно прислухатися до ранніх попереджувальних знаків, щоб вижити.

У поєднанні з рідкісними кресленнями для унікальних будівель, складними маршрутами розвитку для нових будівель і здібностей, а також мерами міст, що визначають характер вашої місцевості, від вас залежить, як ви впораєтеся з потребами ваших жителів, не порушивши крихкий баланс їх життя.

Ключові особливості гри:

  • знайдіть свій будинок. Виберіть, де побудувати своє поселення, сформуйте його ландшафт, визначте його планування і стиль.
  • збільшуйте населення. Наймайте мерів, які будуть задавати тон вашому поселенню, будувати житло, контролювати злочинність і стежити за тим, щоб бебі-буми не чинили негативного впливу на ваші ресурси.
  • переживайте катастрофи. Звертайте увагу на ранні попереджувальні знаки, приховуйте своїх жителів від небезпеки або ризикуйте втратити все, що ви створили.
  • досліджуйте унікальні карти. Кожна карта генерується випадковим чином, аж до ресурсів і визначних пам’яток, тому кожен досвід унікальний і несе в собі свої власні проблеми.
  • відкривайте рідкісні креслення. Рідкісні креслення, що дають потужні ефекти, унікальні теми та стилі, – це можливість ще більше вдосконалити своє поселення, коли ви освоїте торгівлю.
  • розвивайте валюту і торгівлю. Незалежно від того, чи обмінюєтеся ви цінними предметами мистецтва, необробленими продуктами або відкриваєте монетний двір для створення спільної валюти, торгівля є ключовим моментом.

Гра settlement survival вже доступна для замовлення на steam, а з 1 жовтня в неї можна пограти в рамках next fest.