Seagate дійсно скоро випустить більш доступний твердотільний накопичувач для xbox series x і series s

15

Чутки, що з’явилися минулого місяця, про те, що microsoft і seagate планують випустити більш доступний зовнішній ssd для ігрових приставок xbox series x і series s, знайшли підтвердження. Портал window central повідомляє, що отримав від анонімного джерела фотографії рекламної брошури, яка розповідає про майбутній вихід карти розширення seagate storage expansion card об’ємом 512 гбайт.

Джерело зображення: hothardware

Джерело зображень не вказав очікувану вартість накопичувача об’ємом 512 гбайт, але повідомив, що фотографії були зроблені в одному з магазинів якоїсь американської роздрібної мережі.

До теперішнього моменту у продажу є тільки одна модель накопичувача для консолей microsoft об’ємом 1 тбайт. Її вартість в сша становить $220, в європі — 209 євро, що істотно дорожче звичайних nvme-накопичувачів pcie 4.0 формату m. 2, які підтримуються конкуруючими приставками playstation 5 від sony. Більш висока вартість накопичувачів для приставок microsoft пояснюється монополією на їх випуск — їх виробництвом завідує тільки компанія seagate, — а також пропрієтарним форм-фактором самих накопичувачів і інтерфейсу для їх підключення.

Джерелом чуток про те, що microsoft і seagate готують більш доступний варіант зовнішнього накопичувача для приставок xbox series x і series s, стали деякі французькі ритейлери, спочатку додали їх в свої бази даних, а потім видалили будь-яку згадку про них. У французьких продавців пристрій фігурувало з цінником 155 євро. Портал hothardware припускає, що в сша новинка буде коштувати близько $160. Це, звичайно ж, дешевше моделі об’ємом 1 тбайт, але все одно дорожче звичайного nvme-накопичувача того ж обсягу. Наприклад, ssd samsung 980 pro pcie 4.0 об’ємом 500 гбайт сьогодні можна придбати за $109, а ту ж модель, але об’ємом 1 тбайт — за $179.