Scarlet nexus поповнила бібліотеку xbox game pass, представлена версія 1.04 і комплект dlc

15

Вчора компанія microsoft провела спеціальну трансляцію в рамкахігровой виставки tokyo game show 2021 online, яка вже 2й годподряд з відомих причин проходить в онлайн-форматі. Крім стандартних вихвалянь себе улюблених і дивних рекламних роликівхмарної платформи xcloud з геймпадами dualshock 4 в кадрі,tgs-трансляція платформодержателя відзначилася несколькімілюбопитнимі анонсами, так чи інакше пов’язаними з сервісом платнойподпіскі на ігри xbox game pass.

Трейлер scarlet nexus для xbox game pass:

Приємною новиною для багатьох гравців став анонс рольового екшену scarlet nexus для каталогу xbox game pass, гра вже доступнавсем передплатникам сервісу на консолях і пк. Також було анонсовано безкоштовне оновлення до версії 1.04, яке принесе новиеіспитанія, плагіни, предмети кастомізації, а також підготує грунтудля нового контенту. Крім того, пізніше буде випущений платний набір”bond enhancement pack 1″, до складу якого увійдуть 10 новыхсюжетных епізодів для юіто і касане, які зможуть краще раскрытьзв’язку між союзниками і головними героями. Завантажуваний контент, серед іншого, додасть новий ех-рівень прокачування союзників, що включає потужну атаку crush vision. І до купи нас чекають нові колекції унікальних костюмів і озброєння. Дати виходу набору “bond enhancement pack 1” і оновлення 1.04 поки не уточнюються, але видавець обіцяє швидкий їх випуск.

Трейлер оновлення 1.04 і комплекту dlc:

Вихід scarlet nexus відбувся в червні цього року на xbox one, xboxseries x|s, ps4, ps5 і пк. Гравці і критики в цілому осталісьдовольни проектом, а bandai namco, буквально сьогодні змінила свій логотип на якусь несмачну, продовжує активно підтримувати проект і залучати новуюаудіторію. Сервіс xbox game pass для цього як не можна лучшеподходіт. Огляд гри від насті” world-ologist ” доступний поссилке-картинці нижче. Також на нашому сайті имеетсяпутеводитель по грі.