S. T. A. L. K. E. R. 2: heart of chernobyl можна буде проходити приховано

16

Розробники з української gsc game world поговорили зі своїми фанатами в discord, де зізналися, що в s. T. A. L. K. E. R. 2 гравець зможе вибрати зручний йому стиль проходження. І, якщо геймер захоче проходити місії приховано, то у нього буде така можливість. Stealth стане важливою геймплейної механікою, адже, як висловилися розробники, зона не любить шум. В оригінальній s. T. A. L. K. E. R. Теж можна було спробувати діяти тихо, але через недосконалість ігрових систем і ші часто такий стиль проходження обертався невдачею. S. T. A. L. K. E. R. 2 повинна виявитися більш продуманою в цьому плані.

Реліз» серця чорнобиля ” запланований на квітень 2022 року. Цільовими платформами гри значаться пк і xbox one xs. Вихід на playstation 5, ймовірно, відбудеться після тимчасової ексклюзивності для xbox one xs. Автори не замислюються про реліз на минулому поколінні консолей, обіцяючи повноцінний ігровий досвід нового покоління. Друга частина s. T. A. L. K. E. R. 2 створюється на движку unreal engine 5. Вона буде однією з перших великих ігор, яка використовує нову технологію epic.

Прем’єра геймплейного трейлера s. T. A. L. K. E. R. 2: heart of chernobyl відбулася в цьому році, і викликала переважно позитивні відгуки. Правда, частина гравців висловила сумнів про те, що розробники показали реальний ігровий процес.