Ринок процесорів для смартфонів продовжує швидко зростати завдяки 5g

27

Компанія strategy analytics представила свіжу статистику по світовому ринку процесорів для смартфонів: шостий квартал поспіль галузь показує надбавку на двозначні числа відсотків.

Pixabay.com

Аналітики кажуть, що спостерігається картина пояснюється швидким розвитком мобільних мереж п’ятого покоління. У другому кварталі поточного року відвантаження 5g-чіпів злетіли на 140% в річному численні, в результаті чого середні ціна на процесори додатків для смартфонів піднялися на 8 %.

Обсяг ринку в грошовому вираженні в період з квітня по червень включно склав $7,0 млрд.це на 18% більше торішнього результату.

Strategy analytics

Лідером є qualcomm, яка контролює 36% галузі в грошовому вираженні. На другому місці знаходиться mediatek з часткою близько 29 %, а замикає трійку apple з 21 %. Таким чином, всі інші гравці ринку спільно утримують тільки 14 %.

Відзначається, що tsmc і samsung foundry виробили практично 100% процесорів додатків для смартфонів, поставлених протягом минулого кварталу. При цьому на частку 5-нанометрових виробів припало близько 20 %.