Розумне освітлення philips hue тепер підтримує spotify для створення просунутої світломузики

61

Якщо ви використовуєте для освітлення розумні лампи philips hue від компанії signify, то тепер у вас є новий спосіб задати настрій на домашній вечірці. Справа в тому, що співпраця виробника розумних ламп і музичного сервісу spotify вилилося в створення нової функції, що дозволяє синхронізувати кімнатне освітлення з прослуховуються композиціями для створення ефекту світломузики.

Зображення: signify

Насправді, синхронізувати музику з освітленням philips hue можна було і раніше, через фірмовий додаток signify hue sync. Але в такому випадку потрібно надати додатку можливість прослуховування всього, що програється на призначеному для користувача пристрої. Нова функція дозволяє уникнути цього, оскільки керуючий блок розумного освітлення hue bridge здатний підключатися безпосередньо до сервісу spotify після того, як користувач об’єднає облікові записи.

Тісна інтеграція забезпечить кращий досвід, оскільки система hue зможе підлаштовувати світлові ефекти, спираючись на конкретні дані про прослуховується користувачем музиці, включаючи жанр, темп, гучність і багато іншого. При необхідності світлові ефекти можна налаштувати самостійно, використовуючи для цього супутнє додаток.

Згідно з наявними даними, для використання нової функції буде потрібно керуючий блок hue bridge, який є не у кожного власника розумних ламп philips. Крім того, світломузика працює тільки при використанні різнокольорових ламп. Функція почне розгортатися на цьому тижні і стане доступна всім користувачам розумних ламп hue протягом декількох днів.