Розробники riders republic обіцяють виправити проблеми, пов’язані з досягненнями, часом підбору гравців і не тільки

20

Riders republic була запущена минулого місяця, і за стандартами ubisoft гра була досить стабільною і не містила помилок. Тим не менш, деякі проблеми і неприємності все ще залишалися. Ubisoft ще не випустив своє перше велике оновлення, але вони випустили список деяких речей, над якими вони працюють, включаючи проблеми з не відображенням досягнень / трофеїв, дубльованими предметами, час підбору гравців, колізією зіткнень в масових гонках, помилок прогресу і т.д. Ви можете отримати повний виклад нижче.

розблокування дублюючого спорядження

Можливо, ви задалися питанням: “у чому сенс?”при розблокуванні повторюваних частин спорядження. Що ж, ви будете раді дізнатися, що в цьому немає сенсу. З вашою допомогою ми визначили цю проблему і працюємо над її вирішенням! спасибі, що звернули на це нашу увагу в своїх репортах!

події хеллоуїна

Події хеллоуїна залишили список випробувань shackdaddy bandit раніше, ніж минув час, і ми хочемо це виправити! тому ми додали їх ще на один тиждень!

вимоги до спонсорів

Деякі з вас були розчаровані тим, що спонсори просили вас виконати нездійсненні вимоги, оскільки певні події не були доступні в плейлистах free for all, коли ви отримали запит. Ці спонсорські контракти були видалені. Будуть видні тільки спонсори з вимогами, які можуть бути виконані.

пам’ятки / реліквії досягнення / проблеми з трофеями

Ми отримували повідомлення про відсутні досягнення / трофеї в ситуаціях, коли всі орієнтири були отримані під час випробувального тижня або після виявлення реліквій, але ігровий лічильник не оновлював ваш прогрес. Ми активно працюємо над виправленням цих проблем і поділимося новими новинами, як тільки зможемо.

одяг в магазині з товарами, що не входять в набір

В даний час в деяких нарядах в магазині відображаються неправильні предмети з набору або не всі предмети з набору. Ми вивчаємо цю помилку. Спасибі за ваш відгук про це!

час матчмейкінгу

Ми бачили деякі з ваших коментарів щодо часу підбору гравців у плейлистах tricks battle і free for all. Ми будемо продовжувати прислухатися до ваших відгуків з цього приводу і повідомимо вам, коли у нас з’являться новини. В якості тимчасового обхідного шляху, якщо ви намагаєтеся знайти матч через екран реваншу, і це займає занадто багато часу, спробуйте скасувати запит і почати з воріт на гребені.

зіткнення в масових гонках

Після бета-тижня були внесені деякі зміни, але за деякими з них ми ще не дійшли до зіткнень в масових гонках. Це не буде тим, що покращиться протягом ночі, але будьте впевнені, що ми продовжуватимемо пробувати нові речі та покращувати загальний досвід, оскільки ми продовжуємо підтримувати гру після запуску.

помилки прогресу

Деякі з вас стикаються з проблемами, пов’язаними з неможливістю розблокувати певні професії або спорядження, необхідне для прогресу в грі. На щастя, це впливає лише на меншість гравців. Ми добре про це знаємо і активно працюємо над вирішенням цієї проблеми! слідкуйте за новинами, щоб отримати більше інформації найближчим часом.

варіанти кастомізації

Ми чули ваші відгуки про магазин, а також про доступність і різноманітність предметів індивідуальної кастомізації, які ви можете купити за бакси.

  • по-перше, тепер, коли подія хеллоуїна закінчилася, категорія щоденного магазину повернеться до щоденного оновлення. Тепер ви повинні бачити в магазині різні предмети кожен день.
  • з приводу відсутності верху або низу поза повних комплектів екіпіровки: це вибір дизайну. Команда хотіла розробляти повні наряди, щоб забезпечити певний рівень творчої згуртованості, і групувати відповідні предмети одягу. Поки це не передбачається міняти, але ми обов’язково будемо стежити за вашими думками.
  • нарешті, думаючи про те, як налаштувати свого персонажа, не забувайте про контракти зі спонсорами і виклики shackdaddy bandit! це внутрішньоігрові способи отримати круті предмети (і вони були так задумані). Магазин – це дуже помітна частина гри, тому іноді здається, що це єдиний спосіб отримати нові предмети, але це, звичайно, не було наміром. Так, є наряди, які можна купити за реальні гроші, але для нашої команди завжди було пріоритетом знайти справедливий баланс між безкоштовним і платним контентом.