Розробники kena bridge of spirits розповіли про дизайн та анімацію, а також представили нові арти

26

Розробники з ember lab поділилися деякими подробицями про дизайн і анімації головної героїні kena bridge of spirits , красивого пригоди, яке нарешті вийде на наступному тижні після декількох переносів. 1>«>” кена-молодий провідник душ, яка відправляється в покинуте село в пошуках священного гірського святилища і повинна допомогти мандрівному духу, який опинився в пастці», – рассказиваеь хантер шмідт, директор з анімації ember lab.

Перший дизайн кени був створений ванчаною» вік ” інтрасомбат, і вона перетворилася з дуже молодої жінки в більш зрілу, тому що вони хотіли показати, що вона вміла і що у неї є життєво важливий досвід в допомозі іншим персонажам в історії.

Родріго гонсалвес і карлос ортега були тими, хто створив кену в 3d:

«що стосується волосся, ми нарешті знайшли комбінацію між твердою геометрією, яка може давати дуже чіткі форми і дуже добре захоплює світло, і альфа-площинами, щоб показати деталі окремих пасом волосся, що дає більше варіацій».

Дизайн гри привернув багато уваги гравців, і навіть один з дійових осіб помітив схожість гри з фільмом pixar. Для шмідта більша частина особистості кена передається в тому, як вона рухається, створюючи вирази з великим виразним діапазоном і емоційною глибиною, що відображають якість і співчуття героїні. Фактично, хоча вони використовували фізику для інших персонажів у грі, всі аспекти кена були анімовані вручну.