Розкриті деталі сюжету “вартових галактики 3 « – фільм змістить акцент

23

Одним з найбільших сюрпризів у першій частині » вартові галактики ” була сцена після титрів, яка показала говарда качку з голосом сета гріна. Потім персонаж ненадовго з’явився в сиквелі, а пізніше – в ” месниках: фінал » і недавно в мультсеріалі « що, якщо…? ».

Нещодавно актор дав інтерв’ю сайту comicbook, де у нього запитали, чи з’явиться він у майбутній третій частині « вартових галактики », а також розкрив деякі цікаві деталі, як ви можете побачити нижче:

Не знаю, чи причетний до фільму говард-я нічого про це не чув. Я знаю тільки те, що це дівоча історія, історія сестер – гамори і небули. Так що я не знаю, приквел це або події відбуваються в новому таймлайні після “пограбування часу”. Чесно кажучи, я нічого про це не знаю. Мене не засмутить, якщо говард не стане центральним персонажем в оповіданні про сестер.

Раніше вже були передумови до того, що гамора і небула зіграють важливу роль в сюжеті третьої частини « вартових галактики », і слова сета гріна, якщо вони відповідають дійсності, є черговим тому підтвердженням. Масла у вогонь додають і слова карен гіллан, виконавиці ролі небули, що вона неодноразово плакала, читаючи сценарій.