Розбирання samsung galaxy buds2: без паяльника не обійтися [відео]

22

Фахівці з ремонту техніки з порталу ifixit провели демонтаж недавно випущених повністю бездротових навушників galaxy buds2. Експерти відзначили як деякі поліпшення в порівнянні з попередніми моделями, так і ряд ускладнень в конструкції, що ускладнює їх лагодження в домашніх умовах.

Корпус самих навушників досить легко розкривається, якщо його злегка деформувати за допомогою затиску. Компоненти зосереджені всередині пластикової оболонки рожевого кольору, що утримує все разом. В цілому отримати доступ до потрібних деталей не складає труднощів, але samsung вирішила припаяти кабель до акумулятора, чого не було в минулих поколіннях. Через це помітно ускладнюється ремонт в домашніх умовах, так як для відключення і повторного підключення акб потрібно паяльник.

Зарядний кейс виявився максимально простий в плані розбирання. Для вилучення і заміни акумулятора і зовсім досить просто відкрутити два гвинти. До решти компонентів теж легко отримати доступ.

За підсумками розбирання і зворотного складання samsung galaxy buds2 отримали від ifixit 5 балів з 10 за шкалою ремонтопридатності.