Ростех побудує величезний завод з переробки пластику: серед потенційних клієнтів pepsico

24

Компанія “рт-інвест«, яка є дочірнім підприємством державної корпорації» ростех”, офіційно повідомила про план зі створення найбільшого на території росії заводу з переробки вторинних полімерів. Потужність майбутнього підприємства досягає 100 тисяч тонн на рік, що, за даними авторів проекту, вдвічі більше, ніж у будь-якого існуючого або планованого заводу в країні. І сьогодні, 8 листопада, компанія “рт-інвест” спільно з міністерством інвестицій, промисловості і науки московської області підписали угоду про будівництво майбутнього гіганта, на який буде виділено значну суму.

Спочатку в кінці травня андрій шипелов, глава «рт-інвест», повідомляв, що загальний обсяг інвестицій в будівництво заводу становить 6 мільярдів рублів, але після підписання угоди катерина зінов’єва, глава підмосковного міністерства, повідомила, що обсяг інвестицій виріс вже до 10 мільярдів. В результаті на даному заводі з пластикової тари і різних упаковок будуть виробляти так звану вторинну» зелену ” гранулу-вона відповідає харчовому стандарту і підходить для виробництва пластикових пляшок, упаковок для продуктів харчування і навіть дитячих іграшок. Більш того, цю ж гранулу можна використовувати для виробництва будівельних матеріалів, тканин, полімерних труб і не тільки.

Ще до початку будівництва і підписання угоди андрій шипелов повідомляв, що дана продукція за своїми характеристиками і властивостями не поступатиметься первинним гранулам. І цією продукцією вкрай зацікавлені великі виробники на кшталт mars, pepsico і danone — вони до 2025 року хочуть використовувати у виробництві своїх продуктів харчування вдруге перероблений пластик. І враховуючи план запустити завод в 2023 році, російський гігант зможе задовольнити їхні запити.

” вже до 2025 року «рт-інвест» увійде в топ-10 найбільших переробників полімерів в європі», — заявив андрій шипелов.