Росіяни все частіше вважають за краще вчитися в онлайні

261

Від автора: росіян, які навчаються онлайн, за минулий рік стало вдвічі більше. Відповідно до проведеного статистичного дослідження, їх кількість зросла до 1 млн. чоловік.

Кількість росіян, які вважають за краще осягати ази науки в онлайні, досягла 1 млн. чоловік. Такі дані наводяться у зведеному звіті, складеному вітчизняними компаніями, що спеціалізуються на розповсюдженні освітніх курсів в Мережі.

У дослідженні брали участь такі видавці навчальних практик, як «Відкрита освіта», «Лекториум» і Coursera. У звіті наголошується, що росіяни проходять навчання не лише на вітчизняних платформах, але і зарубіжних.

Велика частина онлайн-студентів складається з користувачів, які вже мають вищу освіту. Крім цього авторам дослідження вдалося встановити «освітні» уподобання жителів різних регіонів країни.

У Сибіру і на Уралі користуються популярністю курси з астрономії, програмування, маркетингу та міжкультурних відносин. Центральна частина країни віддає перевагу вивченню бізнес-дисциплін, курсів по технології машинного навчання та баз даних.

На думку дослідників, у 2017 р. російська аудиторія освітніх ресурсів продовжить рости. Це призведе до нестачі викладачів різних дисциплін і фахівців. Починаючи від менеджерів освітніх проектів і закінчуючи авторами унікальних навчальних методик.