Returnal може отримати велике оновлення-додадуть збереження?

9

Судячи з усього, студія housemarque готує велике оновлення для свого роуглайт-шутера returnal .

Згідно twitter-акаунту playstation game size , нещодавно на сервери sony було завантажено оновлення на 6 гб для версії гри для розробників.

Оскільки звичайні користувачі не можуть отримати до неї доступ, неясно, що саме містить в собі новий патч, але його великий розмір передбачає, що в проекті потенційно можуть з’явитися додаткові функції, наприклад, часто запитувана система збережень.

? new update released for returnal beta (dev version) , +5 month after launch !? new update increased ~6gb beta size.? maybe test new content/feature ?? #returnal #ps5 pic.twitter.com/dp39ywd2rz

— playstation game size (@playstationsize) october 7, 2021

У травні housemarque заявила, що почула відгуки спільноти на цей рахунок, але ще не вирішила, як найкраще вирішити питання з відсутністю в грі звичних збережень.

Нагадаємо, що ексклюзив playstation 5 не дозволяє гравцям зберігати свій прогрес під час проходження, що обумовлено рамками жанру і концепцією тимчасової петлі – після смерті гравці відкидається в самий початок практично без всіх накопичень, а карта генерується новим випадковим чином.

Незабаром після випуску returnal фінська студія визнала критику з боку фанатів, деякі з яких скаржилися на те, що при тривалості ігрових сеансів, іноді доходить до декількох годин, в грі немає можливості поставити паузу або зберегтися, крім як перевести консоль в сплячий режим.

За словами розробників, спочатку ідея полягала в тому, щоб гравці проходили returnal з хардкорним настроєм, проте концепція виявилася до душі далеко не всім.