Ремастери uncharted 4: a thief’s end і uncharted: the lost legacy вийдуть на pc і ps5 на початку 2022 року

5

Як і обіцяв генеральний директор sony interactive entertainment джим райан (jim ryan), японська компанія продовжує випускати ps4-ексклюзиви на пк. В рамках онлайн-шоу playstation showcase 2021 було оголошено, що ремастери uncharted 4: a thief’s end і uncharted: the lost legacy одночасно з’являться на pc і ps5 у складі збірки uncharted: legacy of thieves collection. Трапиться це на початку 2022 року.

Джерело зображення: sony

Анонс супроводили трейлером з кадрами зі згаданих ігор. Однак у ролику не вказали, які саме поліпшення отримають проекти. Напевно мова йде про мінорні зміни в графіку, адже uncharted 4 і the lost legacy ще не встигли сильно постаріти.

Нагадаємо, в четвертій частині серії користувачі в ролі нейтана дрейка допомагають братові сему знайти скарби генрі евері. А в uncharted: the lost legacy розповідається історія надін росс і хлої фрейзер. Дівчата об’єднали зусилля, щоб відшукати місто халібіду, де жила стародавня цивілізація. В обох іграх присутні перестрілки, головоломки і видовищні постановочні епізоди.

Uncharted 4 вийшла ексклюзивно на playstation 4 в травні 2016 року, а uncharted: the lost legacy — в серпні 2017-го.