Рекламна платформа в телеграм telega: відгуки та огляд платформи

17

Telega — реклама на платформі telegram, як і будь-який метод просування в соціальних мережах, має свої особливості-про них докладніше по тексту нижче.

Як правило, для ефективної роботи з рекламними кампаніями, власникам бізнесу недостатньо базових знань і методик роботи з сервісом. Тоді в гру вступає рекламна платформа в телеграм telega.

Telega.in -це біржа, яка дозволяє самостійно запускати і просувати рекламні кампанії в каналах телеграма, а також збільшувати продажі на платформі. Сервіс надає каталог каналів, відібраний вручну, а також окремий каталог ботів, гарячі пропозиції зі знижками і ще масу функцій. Можливість масових репостів і аналітика телеграм-каналів — безсумнівно корисні додаткові переваги біржі.

Щоб переконатися в перевагах сервісу варто прочитати докладний огляд рекламної платформи в телеграм telega.in, в якому описані його головні функції.

На базі telega.in є 6169 відібраних,» живих ” телеграм-каналів з активною аудиторією і без накручених передплатників.

Каталог ботів telega

Особливістю окремо відібраного каталогу ботів є те, що реклама може триматися в «топі» аж до наступної розсилки — 24, 48 або навіть 72 години.

Повернутися до змісту ↑

Масові репости і закупівля реклами в telega

Ще одна зручність біржі — масовий закуп для реклами — це дозволяє купити рекламу оптом без зайвих витрат за часом. Добірка з десятків каналів для розміщення постів формується автоматично за допомогою заданих фільтрів і за обраними тематиками.

Своїм користувачам рекламна платформа telega.in надає можливість безкоштовної аналітики телеграм-каналів і детальну звітність. В окремому розділі можна ознайомитися з кількістю передплатників, переглядів, а також з вартістю 1000 показів (cpm) в обраному каналі або по конкретній тематиці. Крім того, менеджери платформи допоможуть розібрати намічену замовником стратегію просування і правильно оптимізувати витрати, щоб уникнути зайвих витрат.

Повернутися до змісту ↑

Безпечна оплата

Важливим пунктом є можливість безпечної і зручної оплати послуг біржі. Рекламна платформа telega.in надає не тільки безпечну угоду, за умови якої гроші перераховуються сервісу тільки після схвалення рекламного поста, але і дає можливість безготівкової оплати для юридичних осіб.

Повернутися до змісту ↑

Гарячі пропозиції та знижки

Приємний бонус: в telega.in рекламодавці можуть замовити послуги з палаючими знижками, що стартують від 25%. Для додаткової зручності поруч з акційною пропозицією вказані час, протягом якого оголошення вже знаходиться “топі” і скільки ще буде.

Реферальна програма

З telega.in для рекламодавців можливий варіант додаткового заробітку. За допомогою реферальних посилань сервіс дозволяє залучати друзів і партнерів, тим самим збільшуючи продажі і скорочуючи витрати на просування.

Підбиваючи підсумки та аналізуючи відгуки про telega — це проект, який націлений на кінцевий результат для клієнта. Багатофункціональність платформи і великий вибір інструментів для простого, але якісного запуску рекламних кампаній дозволять уникнути зайвих витрат за часом, силам і грошам. А чесність і відкритість у всіх фінансових діях і звітності тільки додатково допоможуть власникам бізнесу.