Realme ui 3.0: що нового, сумісні телефони і дата запуску

10

Скоро з’явиться нова версія оболонки realme, з декількома поліпшеннями і новими функціями, які обіцяють поліпшити взаємодію з користувачем і вивести його на новий рівень. Realme ui 3.0 заснований на android 12, тому оболонка не тільки містить свої власні функції, але також містить всі новинки, що може запропонувати нова версія android.

Що нового в realme ui 3.0

В realme ui 3.0 внесено кілька змін, і це стосується в основному естетичної частини інтерфейсу. Ось чому іконки, а також шпалери та переходи матимуть новий вигляд, більш мінімалістичний, упорядкований і приємний для очей. Також оновлення помітно покращує навігацію між вікнами, додатками і інтерфейсами, оскільки вона більш плавна.

З іншого боку, realme була дуже загадковою, коли мова йшла про розкриття інформації про нове оновлення. Тому про realme ui 3.0 відомо небагато. Однак очікується, що оболонка також включатиме новий розділ з ігровим режимом. У цьому режимі з’являться нові можливості підвищення продуктивності при грі в вимогливі і важкі ігри, а також оновлений ігровий інтерфейс з помітними змінами.

Також realme ui 3.0 буде містити поліпшення стабільності, виправлення помилок і оптимізацію, які зроблять плавність одним з основних моментів нової версії користувальницького інтерфейсу. У свою чергу, конфіденційність і безпека будуть одними з найбільш змінених розділів в realme ui 3.0.

Так само очікується, що realme ui 3.0 буде дуже схожий на coloros 12 від oppo, але, звичайно ж, з власними змінами і поліпшеннями. Ще невідомо, наскільки цей інтерфейс буде схожий на coloros 12. На даний момент потрібно тільки дочекатися, поки китайський виробник оголосить про realme ui 3.0, щоб отримати більш детальну інформацію про новинки оболонки.

Сумісні з realme ui 3.0 смартфони

Realme ui 3.0-це нове оновлення, яке скоро почне надходити на мобільні телефони багатьох користувачів. Як і очікувалося, і на жаль деяких користувачів, не всі телефони realme отримають це оновлення. Це може бути пов’язано з тим, що у них більше немає підтримки оновлень через те, що вони дещо застаріли або не мають необхідного обладнання.

На даний момент підтверджено, що єдиним мобільним телефоном, який отримав realme ui 3.0, є realme gt 5g, високопродуктивна модель компанії, випущена в березні цього року і має всередині чіпсет qualcomm snapdragon 888. Ще один пристрій, який також одним з перших отримає realme ui 3.0 — це realme gt neo 2, високопродуктивний смартфон.

Такі мобільні телефони, як realme narzo 50a, narzo 50i, narzo 30 5g, narzo 30, narzo 30 pro 5g і narzo 20 pro, а також інші моделі narzo — це смартфони, які отримають realme ui 3.0. Очікується, що мобільні телефони серій realme x, realme q, realme gt, realme c, realme v і realme 6/7/8 також отримають оновлення.

Дата презентації та запуску

Компанія офіційно оголосила, що новий користувальницький інтерфейс realme ui 3.0 буде представлений і запущений 13 жовтня. Тому очікується, що з цього дня кілька мобільних телефонів почнуть отримувати оновлення.

Звичайно, оновлення буде поширюватися поступово, по регіонах, країнах, мобільних моделях та інших факторів. Варто відзначити, що спочатку нова оболонка realme ui 3.0 досягне тільки преміум смартфонів.