Razer представила оздоровчу програму-популяризацію здорових і стійких ігрових звичок

13

Компанія razer, провідний світовий бренд стилю життя для геймерів, сьогодні запускає програму оздоровлення кіберспорту “чемпіони стартують зсередини” , яка спрямована на популяризацію здорових і стійких ігрових звичок серед дуже вимогливих гравців в дуже вимогливою і висококонкурентної ігрової індустрії. Razer буде співпрацювати з психологами, фізіотерапевтами, дієтологами та іншими експертами, щоб надавати ресурси у вигляді відео, статей, контактів і заходів. Кіберспортсмени, як професіонали, так і любителі, можуть звернутися до цих легкодоступних ресурсів і підвищити рівень своєї гри за рахунок фізичного і психічного здоров’я.світова виручка від кіберспорту значно зросла і, за прогнозами, буде далі рости — спокушені потенційною славою, визнанням і вічно збільшується призовим фіондом в турнірах з кількох змагальних ігор, спортсмени часто доводять себе до межі і при цьому неусвідомлено нехтують своїм розумовим і фізичним благополуччям. В результаті середній вік виходу на пенсію для кіберспортсменів становить близько 25 років, що менше, ніж у традиційних спортсменів. Часто в якості основних причин виходу на пенсію називають фізичні травми і психологічний стрес, викликані ненормованим графіком і дієтою.

Фло гутьєррес, директор з глобального кіберспорту в razer:

сцена кіберспорту динамічна і швидко розвивається, і це робить її такою захоплюючою і цікавою — але індустрія не приділяє особливої уваги фізичному і психічному здоров’ю, тому багато спортсменів часто не знають, як дбати про своє здоров’я. Правильно налаштовані розум і тіло ведуть до більш тривалої кар’єри. Ми хочемо забезпечити адекватну підтримку гравцям і командам на всіх рівнях змагань, тому ми зустрілися з провідними експертами в цій галузі і розробили для них цю програму.

Зосередившись на чотирьох ключових напрямках: фізична активність, психічне здоров’я, сон і харчування , razer об’єднала експертів з кіберспорту, професійних спортсменів, лідерів думок і провідні кіберспортивні команди для підтримки цієї програми.

Разом з спільнотою razer організувала кілька бесід, заходів та активностей, щоб навчити початківців спортсменів і полегшити їм умови гри, які будуть представлені на веб-порталі. Ресурси включатимуть:

  1. статті та відео з порадами та порадами про те, як подбати про себе фізично і морально, готуючись до наступного великого турніру.
  2. панельні дискусії, щоб пролити світло на розумові та фізичні потреби кіберспорту, а також на керівництво та підтримку спортсменів. До складу панелей увійдуть експерти в області здоров’я і благополуччя кіберспорту, такі як доктор джордан цай, кіберспортивний фізіотерапевт respawn therapy; крістал міллс, колишній фахівець з педіатричної хірургії травм, в даний час віце-президент з контенту провідного бренду здоров’я і благополуччя для геймерів ritual motion; доктор дрю шварц, хіропрактік з for the wellness, а також професійні кіберспортсмени з team razer, в яку входять провідні кіберспортивні організації з усього світу.
  3. індивідуальний доступ до експертів-партнерів razer через систему зустрічей, де гравці можуть призначати зустрічі з фізіотерапевтами, лікарями та іншими фахівцями з урахуванням їх індивідуальних потреб.

Крім того, razer також буде проводити вебінари та оздоровчі семінари під час ігрових заходів, щоб підтримати кіберспортивні та ігрові спільноти. Заходи включатимуть: спеціальний веб-семінар razer wellness, намічений на листопад 2021 року, за участю експертів в області оздоровчої індустрії кіберспорту. Відкритий для публіки веб-семінар призначений для навчання та підвищення обізнаності та підтримки кіберспортивних гравців.вебінар ritual motion-де ми обговорюємо поради та рекомендації для більш здорової гри.