Пригодницький екшен nuclear blaze від гейм-дизайнера dead cells дозволить відчути себе пожежником

49

Незалежна французька студія deepnight games, що складається всього з однієї людини, анонсувала двомірний піксельний пригодницький екшен nuclear blaze про гасіння пожеж.

Джерело зображень: steam

Користувачам nuclear blaze в ролі професійного пожежного належить зістрибнути з повітря «прямо в серці цього пекельного полум’я, щоб розслідувати те, що відбувається і знайти тих, що вижили».

Події nuclear blaze розгортаються в загадковій споруді військового походження. Розробник обіцяє ” руйнівні вибухи, детонуючі стіни та спринклери».

Ігровий процес nuclear blaze передбачає розумне використання пожежного шланга для утримання полум’я під контролем. Просуваючись по будівлі, герой також зможе знайти секрети і потребують допомоги кішок.

До того ж nuclear blaze запропонує тонке налаштування складності і спеціальний дитячий режим з особливими рівнями, неможливістю померти, автоприцелом, нескінченним запасом води і спрощеним управлінням.

Скріншоти nuclear blaze

За розробку nuclear blaze відповідає себастьян бенар (sebastien benard) — провідний гейм-дизайнер dead cells, який покинув motion twin в 2019 році. При цьому гра буде не метроідванією або роглайком, а лінійним і коротким пригодою.

Nuclear blaze надійде в продаж 18 жовтня поточного року ексклюзивно на пк (steam). Історія проекту почалася з конкурсу ludum dare, в якому брав участь бенар — перша версія була створена всього за 48 годин.