Пригодницька rpg crown trick прибуде на ps4 і xbox one у вересні

17

Видавець team17 і студія next studios анонсували вихід покрокової гри з елементами roguelike crown trick на playstation 4 і xbox one7 вересня 2021 року. Раніше в жовтні 2020 року гра вийшла наnintendo switch і pc в steam.

Crown trick-це прекрасно анімоване rpg-пригода в жанрі rpg, в якому вас чекають покрокові бої і інтерактивнастратегія, заснована на використанні навичок. Увійдіть в лабіринт, який рухається одночасно з вами, і де управління елементамиє ключем до перемоги над ворогами і розкриття таємниць підземногоміра. При кожному поході в підземеллі вас чекають нові труднощі.так дозвольте ж силі, дарованої вам короною, направляти вас в цьому захоплюючому пригоді!

систематично змінюється лабіринт систематично змінюється лабіринт робить кожен ваш похід вподземелье унікальним. Однак на відміну від класичних відкритихкарт, crown trick замикає вас в маленькій кімнаті підземелля, де відбуваються битви з монстрами. Без доступу до всієї карті вам доведеться лише ретельно продумати, як саме ви будете атакуватипротивника.

синхронна покрокова стратегія гра рухається одночасно з вами, і ваші вороги стоять на місці дотех пір, поки ви не виберете найбільш ефективний спосіб нападу.прокладайте маршрут на карті стільки,скільки буде потрібно, вибирайте кращий шлях, щоб уникнути пасток або використовувати їх на свою користь. Якщо ви хочете вибратися з підземелля, ретельно продумайте свою стратегію.

застосовуйте навички на елементах ландшафту при поглибленні в надра підземелля ви натрапите на ландшафт,що відображає різноманітність елементів, які можна об’єднувати свашімі навичками і завдавати ворогові величезної шкоди. Кидайте вогонь вмасло, щоб підпалити монстрів, і об’єднуйте блискавку з водою, щоб знищити ворогів струмом. Відкривайте нові комбінації і використовуйте іхдля знищення зустрічаються монстрів.

вивчайте навички ваших ворогів протягом усього завдання вам будуть потрапляти елітні монстри, звані фамільярами, які володіють елітними навичками. Післяобіди над ними ви отримаєте доступ до їх здібностям і расшірітесвой набір навичок, які стануть в нагоді вам при проходженніследующіх рівнів.

  • абсолютно новий підхід до гри в стратегію в жанрі.
  • синхронна покрокова битва, де у кожного двіженіямножество наслідків, і кожна битва — це випробування.
  • досліджуйте атмосферні підземелля з різниминастроями і постарайтеся протриматися до самого кінця.
  • виробіть власний унікальний бойовий стиль, вибирайте з 40 + активних навичок, 60+пасивних здібностей, 30+ предметів і 170 + реліквій.
  • убийте 100 + різних монстрів за допомогою 9 унікальнихтипів зброї або 120 + окремих видів зброї в цілому.
  • наважтеся кинути виклик 10+ могутнім босам.
  • розберіться з 60+ таємничими завданнями ізагадками.
  • на початку кожної нової подорожі вам доступнислучайно генеруються підземелля, види зброї, реліквії, предмети ізаданія.
  • розкрийте всі секрети і відшукайте правду, що ховається в кошмарах.