Продюсер sega: головний герой yakuza крутіше джона уіка

11

Інтерв’ю з розробниками, як правило, стосуються безпосередньо процесу створення ігор: автори розповідають, що вони роблять, як приймають рішення і пояснюють свої плани. Щоб розмови не здавалися зовсім вже нудними, журналісти часом задають навідні запитання – і отримують цікаві відповіді. Начебто роздумів щодо мощі кадзуми кірю з серіалу yakuza.

Кадзукі хосокава, продюсер кримінальної драми компанії sega, нещодавно поспілкувався з порталом thegamer. Під час діалогу хосокава поділився найпотаємнішим — наприклад, повідав про свій досвід режисування yakuza: dead souls і супутніх йому складнощі, пояснив, як пандемія негативним чином позначилася на виробництві lost judgment, сиквела юридичної драми judgment. Він також зазначив, що бренду саме час розправити крила і відправити персонажів за межі однієї японії — мовляв, нічого зациклюватися на одній і тій же країні.

Однак найбільше ця бесіда запам’яталася, як не дивно, її фіналом. Щоб злегка розрядити обстановку, журналіст поставив наостанок питання: хто переможе в бійці, кадзума кірю або джон вік? продюсер над відповіддю довго не розмірковував: кірю, він неймовірно сильний, і чесного бою не вийде — скільки в екс-гангстера не стріляй, він не помре, доведено. А ось такаюкі ягамі, протагоніст judgment, зовсім не рівня уіку: кілер куди краще поводиться зі зброєю.