Продуктивність google pixel 6 pro виміряли в бенчмарку

3

Незадовго до анонсу майбутній флагман google відзначився в базі даних geekbench. Завдяки публікації результатів тестування став відомий рівень його продуктивності. Крім того, інсайдери поділилися новими технічними подробицями про фірмовий чіп tensor.

Якщо вірити мережевим інформаторам, то google tensor-це технічно не вийшов в серію samsung exynos 9855, швидкодія якого можна порівняти з exynos 2100. У базі geekbench фігурують наступні характеристики чіпа: він включає два “великих” ядра cortex-x1 з частотою 2,8 ггц (проти одного у флагманських чіпів qualcomm і samsung), два продуктивних (2,25 ггц), і чотири енергоефективних (1,8 ггц).

В ході випробувань google pixel 6 pro набрав 414 і 2074 бали в одно – і багатоядерній дисципліні. Пристрій отримав 12 гб оперативної пам’яті і працює під управлінням операційної системи android 12. Раніше в коді четвертої бета-версії новітньої ос google розробники виявили згадка 5g-модему exynos 5123, що і дозволило ідентифікувати чіп.

Детальні технічні характеристики google pixel 6 будуть розкриті, за деякими даними, вже сьогодні, 13 вересня. Є припущення, що презентація смартфона відбудеться лише в жовтні.