Принципи формування звіту за вхідними посиланнями Search Console

172

Від автора: вміст звіту Search Console з вхідної посилальної маси залежить від розміру ресурсу. Про це повідомив представник пошуковика Google Джон Мюллер.

Google пояснив, від чого залежить повнота змісту звіту за вхідними посиланнями Search Console. Раніше представники пошукача не раз згадували про те, що ця звітність представляє собою неповний перелік всіх ресурсів (URL) посилаються на сайт.

Днями Джон Мюллер уточнив, що наповнення даної метрики для невеликих і великих сайтів відбувається по-різному. У звітності по дрібним ресурсів виводяться практично всі вхідні посилання, а у випадку з більш великими сайтами – лише невелика частина URL.

При цьому Мюллер зазначив, що на сервісі не існує строгого поділу між «дрібними» і великими ресурсами. Але він так і не уточнив, за яким критерієм відбувається поділ сайтів.

Джон повідомив, що причиною відображення у звіті тільки частини посилань, вказівних на сайті, є обмежений розмір сховища під цей тип статистики. «Відсікання» даних відбувається після його переповнення.

Виходячи з коментаря представника Google, слід, що великим вважається великий за обсягом сайт, на який вказує безліч посилань. Від цих характеристик ресурсу і залежить «наповненість» звіту.