Приклади дизайну сайтів. ТОП-15 2016 року

221

Від автора: радий вітати моїх улюблених вебдизайнутых читачів. Хочете побачити самі яскраві та запам’ятовуються приклади дизайну сайтів 2016 року? У цій статті я надам ТОП-15 кращих, на мою думку, ecommerce-проектів, потік натхнення від яких просто на шматки раскрошит дамбу вашої свідомості і згенерує круті ідеї!

Справжній майстер веб-дизайну напевно потрапляв у ситуації творчого застою після декількох добре виконаних робіт. Начебто процес проходить як зазвичай, ви виконуєте рядове технічне завдання на який-небудь інтернет-магазин, однак, п’єте в ступорі третю чашку кави і не знаєте з якого боку взятися за пензель мишку.

З радістю приходжу на допомогу. У сьогоднішньому матеріалі можна підглянути цікаві ідеї для майбутніх проектів, так і просто надихнутися творіннями справжніх професіоналів своєї справи. Дані приклади веб-дизайну ecommerce-сайтів мені зустрічалися протягом 2016 року, тому подборочка свіженька, дивимося.

15. mombook.ru

Один з чарівних прикладів дизайну сайтів, які траплялися мені коли-небудь. Чудово підібрана колірна гамма, м’які постільні тони, приємний шрифт — все це в сукупності дає на виході чудовий результат. На сайті хочеться залишитися довше, погортати його, докладно ознайомитися з інформацією.

14. zuluandzephyr.com

В якості такого прикладу веб-дизайну сайту я наведу творіння австралійського бренду одягу Zulu&Zephyr. Сторінка є зразком тонкого смаку, що об’єднує в собі простоту елементів і стилістичну нестандартність. Сайт не перевантажений контентом, внаслідок чого володіє високою швидкістю завантаження.

Грамотно підібрані якісні зображення повністю передають атмосферу їх колекції і ненав’язливо залучають клієнтів до купівлі, адже всім хочеться бути схожим на красивих героїв з картинок.

13. wootten.com.au

Наступне місце в рейтингу займає ще одна австралійська компанія, яка власноруч виготовляє чоловічу і жіночу взуття. Даний інтернет-магазин за кілька секунд цілком занурює користувача у ту справу, якою займаються ці майстри. Сторінки сайту просякнуті духом людського праці, мотивує на нові звершення, ну або хоча б покупку, що бренду, напевно, все-таки важливіше.

12. lux-ticket.com

Все геніальне — геніально! Настійно рекомендую подивитися цей приклад веб-дизайну, присвячений продажу квитків на спортивні події. Візьміть на замітку той факт, що для гарного проекту достатньо чіткого опису того, чим займається компанія, без зайвих слів, і простою, доступною навіть для п’ятикласника подачі інформації.

11. olea.com.au

Приємна колірна гамма, на першому екрані розташована велика фотографія з повним асортиментом продукції, чіпляючий заголовок і форма захоплення. Перегорнувши нижче, ви побачите досить цікаві рішення по розташуванню блоків, що досить рідко де можна зустріти. Також простенько і зі смаком виконана анімація окремих елементів.

10. dodgeandburn.com

Інтернет-магазин, доречно поєднує в своєму дизайні поєднання світлих і темних тонів. Виглядає приємно і непомітно. Симпатично оформлена футер сайту. Рекомендую взяти веб-дизайнерам таке рішення на замітку, адже у нас в країні подібний формат зустрічається не частіше, ніж вам на вулиці та дівчинка з паралельного класу, в яку були закохані в 10 років. Якщо не сильно вразило, то їдемо далі гортаємо нижче.

9. skinnyties.com

Додамо до наших прикладів стилів веб-дизайну сайт американського сімейного виробництва краваток. Просто помилуйтеся, як просте рішення у вигляді створення категорій у форматі краваток може виділити сайт серед конкурентів і запам’ятатися відвідувачам.

8. mibolsa.com.au

Інтернет-магазин з прекрасним інтерфейсом, зручною навігацією і мінімалістичною колірною гамою. Стильно, елегантно, як і личить компанії, яка займається виробництвом і продажем жіночих сумочок.

7. satorisan.com

Даний виробник взуття вибрав для свого сайту легкий, збалансований і гармонійний веб-дизайн, який відповідає духу компанії.

6. iskander-mebel.kz

Як вам це цікаве рішення з діагональним оформленням? Воно досить універсально, тому підійде для багатьох напрямків. Користуйтеся.

5. lp.delta-boat.ru

Крім ефективного кількість ту екшна, добре підібраних картинок і грамотно оформлених текстів на цьому сайті можна також виділити загальну стильову концепцію. Все виглядає досить зрозуміло і високотехнологічно. Скоріше всього, саме цього результату і хотів домогтися веб-дизайнер.

4. etiquetteclothiers.com

Нью-Йоркська компанія EtiquetteClothiers наочно демонструє той факт, що унікальність необов’язково перетинається зі складністю. З вигляду сайт супер простий, проте, наприклад, ви зустрічали коли-небудь подібну комбінацію навігаційного меню та блоків?

3. pitangobikes.com

Простий, але досить нестандартний дизайн, який викликає неабиякий інтерес до бренду. Обов’язково протестуйте онлайн-конструктор на цьому сайті. Я вважаю, що подібна функція повинна бути вбудована в кожному інтернет-магазині, адже вона не потребує великих витрат, проте надзвичайно корисна для користувачів.

2. reebok.com

Одним з найбільш вдалих, з погляду технічної оснащеності, прикладів дизайну сайтів можна назвати головну сторінку компанії Reebok. Даний бренд спортивного одягу надає величезне значення маркетингу, і його фахівці дійсно в цьому хороші. Рекомендую взяти на замітку формат розташування блоків на сайті компанії, а також проаналізувати роботу з вибором колірних рішень.

1. shop.bigcartel.com

Мій топ на сьогодні. Барвисті переходи, красиве колірне оформлення, золоте підсвічування текстів. Стиль.

Мені приємно, що ви дочитали статтю до кінця, тому, крім заряду натхнення і мотивації, я ще підкажу в двох словах, як швидше розвиватися в кар’єрі веб-дизайнера.

Подібний напрямок вимагає не лише посиленого прикладання праці, але і високої точності: точності в діях, точності в ідеях, влучності в доборі матеріалу для особистого освіти. Якщо ви бажаєте отримати структуровану систему особистого розвитку в цій сфері, то необхідно навчатися тільки у майстрів своєї справи.

В якості освітнього джерела рекомендую покроковий відеокурс по веб-дизайну. Там можна знайти безліч цікавих фішок і глибоко зануритися в базові напрямки цієї діяльності. Вам сподобалися сьогоднішні приклади дизайнів сайтів? Якщо так, то підписуйтесь на блог, якщо ще цього не зробили, і діліться посиланням із друзями. До швидкої зустрічі!