При ранжируванні Google не враховує такий сигнал, як CMS сайту

219

Від автора: Джон Мюллер розвіяв черговий міф, пов’язаний з ранжируванням ресурсів в Google. Він повідомив, що, всупереч поширеній серед вебмайстрів думку, пошуковик не ранжує вище сайти, розгорнуті на основі WordPress.

Представник «глобального» пошукача розвіяв черговий міф, пов’язаний з ранжируванням. Багато хто із західних вебмайстрів вважають, що Google наділяє деякими «преференціями» сайти, що працюють на WordPress. Але Джон Мюллер, відповідаючи на запитання, поставлене йому в Twitter, повідомив, що це чергова помилка.

Мюллер зазначив, що дана CMS популярна не тому, що її «воліє» Google. Це відмінний движок, який добре працює і вміло оптимізований під пошукові системи.

Алгоритми Google при аналізі проіндексованих сторінок не враховують такого фактора ранжування, як CMS ресурсу. Швидше за все, високі позиції сайтів на WordPress пояснюються гарною якістю виконання самого движка і розміщується на ньому вмісту.

Згідно зі статистикою від W3Techs (листопад минулого року), кожен четвертий ресурс в Мережі розгорнутий на основі WordPress.