Представники Google про роль зовнішніх посилань в процесі ранжирування

33

Від автора: зовнішні посилання грають важливу роль в процесі ранжирування пошукової видачі. Вони є ознакою якість сайту, проіндексованого в Google. Це підтвердив фахівець пошукової системи Гері Илш.

Під час дискусії у Twitter представник Google підтвердив, що зовнішні посилання потрібні пошуковику. З їх допомогою забезпечується висока якість результатів видачі.

Таку ж думку висловлював ще кілька років тому колишній глава відділу по боротьбі з пошуковим спамом Метт Каттс. У 2014 він заявив, що у разі відмови пошукової системи від обліку такого сигналу, як «зовнішня посилальна маса ресурсу», якість видачі різко знизиться. Буквально через рік (2015) слова колишнього керівника підтвердив інший представник Google Гері Илш.

Днями один із зарубіжних інтернет-маркетологів Дон Андерсон попросив Илша «деталізувати» своє висловлювання і пояснити, про яких посиланнях (зовнішніх або внутрішніх) йде мова. Представник Google відповів (Twitter), що він мав на увазі зовнішні гіперпосилання. Вони виступають свого роду «маркерами», ознакою популярності ресурсу та рівня його авторитетності серед інших майданчиків.