Представлений перший геймплей dead space. Порівняння з оригіналом

12

В рамках спеціальної прямої трансляції студія ea motive розповіла про ремейк dead space , який був анонсований цього літа.

Якщо ви чекали повноцінного ігрового процесу, то поспішаємо вас розчарувати, так як розробка ще знаходиться на ранній стадії, що кілька разів відзначили під час презентації. Проте, перші кадри все ж показали, так як недавно стартувало основне виробництво.

Ми побачили похмурі коридори космічного корабля “ішимура” (який можна пройти весь без підзагрузок) і концепт битв з монстрами. Подивитися геймплей можна в уривках з трансляції нижче:

Розробники порівняли нову версію з оригіналом 2008 року:

Розробники розповіли, що кожен постріл буде відбиватися на противниках. Вони приділили велику увагу тому, як відчувається стрілянина.

Тут видно, як певна область пострілу відбивається на зовнішності ворога:

Айзек не буде мовчати протягом усього проходження-до озвучення героя повернеться ганнер райт. З’являться відрізки з нульовою гравітацією-польоти будуть нагадувати dead space 2 .

Проект створюється на движку frostbite, а сюжет буде повторювати оригінал, але включати нові деталі. Незважаючи на те, що це реймейк, буде кілька нововведень, як це було з resident evil 2 .