Представлений bmw i vision circular-концепт електромобіля майбутнього, який можна буде переробити на 100 %

15

Bmw представила своє бачення майбутнього особистого транспорту в новому концептуальному електромобілі bmw i vision circular. Ключовою особливістю показаної машини є те, що вона повністю виконана з матеріалів, що підлягають повторній переробці.

Gizmochina.com

В рамках автосалону в мюнхені німецький автовиробник представив концепт міського електромобіля, на 100% складається з перероблюваних матеріалів. За заявою компанії, в автомобілі використовується твердотільний акумулятор, який майже повністю виготовлений з матеріалів, отриманих шляхом вторинної переробки. Для того, щоб забезпечити можливість повторно використовувати всі компоненти транспортного засобу, bmw відмовилася від застосування в його конструкції таких матеріалів, як шкіра і хром.

Gizmochina.com

Крім того в bmw i vision circular інженери відмовилися від клейових з’єднань і композитних матеріалів на користь таких типів з’єднань, як гвинти, кнопки і швидкознімні застібки. В даний момент життєздатність такого транспортного засобу, особливо щодо відповідності стандартам безпеки, сумнівна. Однак bmw сказала, що це бачення того, якими будуть автомобілі в 2040-х роках.

Дизайн концептуального електромобіля унікальний, однак він зберігає спадкоємність з поточними моделями bmw. Кузов транспортного засобу виготовлений в більшій мірі з анодованого алюмінію, а в конструкції задньої частини застосовується піддана термообробці сталь. Навіть шини bmw i vision circular виготовлені з екологічно чистого натурального каучуку.