Представлені імена серверів new world

20

Amazon готується випустити new world менш ніж через тиждень, і довгий список регіональних серверів, які вони опублікували, показує, що вони готують місця для багатьох гравців, щоб почати свої пригоди. Однак деякі в співтоваристві вважають, що інформації недостатньо.

Списки серверів розділені по регіонах-північна америка схід, північна америка захід, центральна європа, австралія і південна америка. У той час як список серверів супроводжувався закликом координувати з друзями вибір світу, списки не позначені нічим, крім їх імен, що трохи недалекоглядно, оскільки членам спільноти може знадобитися додаткова інформація для прийняття рішень.

У той час як сервери в північній америці, швидше за все, будуть бачити в основному англомовних гравців, в списку центральної європи не вказані мовні переваги або специфікації. Південноамериканський список теж.

Amazon відповів у твіттері, що «будуть деякі сервери, що пропонують мови, щоб допомогти гравцям вирішити, де вони хотіли б грати». Однак інформації про те, коли це буде зроблено, не було.