Пояснено появу капітана марвел в “шан-чи”

9

Новий фільм mcu ” шан-чи і легенда десяти кілець » вийшов в кінотеатрах і викликав захоплені відгуки як у глядачів, так і у критиків. За традицією, стрічка містить сцени після титрів, і одна з них дійсно викликає величезний інтерес.

Перша сцена після титрів “шан-чи ” показує, як вонг, титульний герой і його подруга кетті знаходяться в санктум санкторуме, і компанію їм складають брюс беннер і капітан марвел. Разом вони заглиблюються в історію нової зброї шан-чи-десяти кілець, і багато хто припустив, що сцена мало не закладає основу для нової частини « месників ».

Днями режисер фільму дестін деніел креттон дав інтерв’ю variety, коли він пояснив, як йому вдалося роздобути камео героїні брі ларсон. Коли ця сцена була вперше представлена, було неясно, хто з месників в ній з’являться. Також він розкрив, що ларсон і руффало були одними з останніх, хто був знятий для сцени після титрів.

Сцени після титрів зазнають безліч доопрацювань і оновлень в залежності від того, що розробляється в інших фільмах і серіалах mcu. Грало також роль і те, чим займалися персонажі в той час. Ми говорили про те, що це брі [ларсон], але не знали, чи має сенс, що вона буде там. Допомагає те, що ми в кінцевому підсумку зупинилися на голограмних версіях цих персонажів, щоб вони могли просто відійти і повернутися до будь-яких божевільних речей, з якими мають справу. Я навіть не знаю, з чим вони мають справу. Я знаю, що я пропоную ідеї, і кожного разу, коли вони відхиляються, це означає, що вони не мають логічного сенсу.

Камео капітана марвел говорить багато про місце героїні в mcu після подій ” месники: фінал ». Через те, що її сольний фільм є приквелом, а персонаж здебільшого знаходиться в космосі, мало хто знав про неї. Після клацання таноса, керол денверс стала частиною месників, працюючи разом з чорною вдовою, воїном і капітаном америка, а тепер ми бачимо її з вонгом і брюсом беннером. Цілком можливо, що вона також з’явиться в прийдешньому серіалі ” міс марвел 8>»>”, враховуючи те, що вона є ідолом титульної, нової героїні.