Посилання, що вказують з блогроллов, блокувати не потрібно

251

Від автора: посилання на ресурс, розташовувані в блогроллах інших майданчиків, сприймаються пошуковою системою як органічні, тому їх не потрібно блокувати. Про це повідомив представник Google під час останньої відеоконференції для вебмайстрів.

Представник пошукової системи Джон Мюллер під час чергової відеокімнати у веб-майстрами зазначив, що не потрібно блокувати посилання з блогроллов інших майданчиків. Така посилальна маса сприймається Google як органічного походження.

Мюллер підкреслив, що якщо посилання, що вказують на контент, є органічними по-справжньому, то вони повинні існувати. На цьому заснована вся робота Мережі.

Користувачі завжди діляться один з одним «покажчиками» на цікаві тематичні публікації та профілі людей. Наприклад, якщо ви хороший педагог і студенти рекомендують вас іншим, то це справжня органічна посилання, і вона має право на існування. Її не слід відхиляти тільки тому, що вона розташовується в блогролле іншого ресурсу.

Джон також зазначив, що всі посилання, які містяться в цьому блоці, за своєю природою є органічними. Тому вебмайстрам не варто зайвий раз хвилюватися про їх якість.

При цьому Google сприймає як спам посилання, розташовані у віджетах на інших ресурсах. За такий тип просування можуть постраждати як просувний сайт, так і майданчик, на якій розміщений віджет.