Пошуковий індекс Google за 3 роки виріс до 130 трильйонів!

212

Від автора: Google знову тестує новий інтерфейс сторінки з пошуковими результатами. Крім цього пошуковик оновив дані про кількість ресурсів, індексовані на сервісі. За останні три роки їх кількість зросла до 130 трлн.

Англомовні користувачі помітили, що пошуковик тестує новий дизайн сторінки, на якій виводяться результати видачі. У тестовому варіанті присутній видозмінена панель, розташована над пошуковим рядком. На ній замість іконки у формі шестерні виводиться кнопка з написом «Settings» («Налаштування»), а поруч – кнопка «Tools» («Інструменти»).

Думка аудиторії про цілі внесення подібних змін в дизайн різняться. Багато вважають, що таким чином Google намагається мотивувати користувачів частіше застосовувати доступні налаштування пошуку.

Західний пошуковик оновив статистичну інформацію, наведену на сторінці How Search Works. Вона носить ознайомчий характер і описує принцип роботи системи для звичайних користувачів.

На сторінці вказано, що зараз в Google проіндексовано понад 130 трильйонів веб-сторінок, і ця кількість постійно зростає. Всього 3 роки тому цей показник становив лише 30 трлн. Виходить, що за кілька років пошукова система «розширила свій індекс більш ніж в 3 рази.