Покращуємо WordPress новими плагінами

252

Від автора: чи любите ви плагіни чи ні, але з одним твердженням ви повинні погодитися точно. WordPress плагіни – найдивніше, що можна було придумати. Плагіни дуже корисні: з їх допомогою можна як розгортати повнофункціональні інтернет-магазини, так і просто додавати незначні елементи.

З зростанням популярності WP кожен день з’являється все більше нових плагінів, і встигати за релізами досить важко. У цій статті я зібрав нові плагіни, який дійсно можуть підвищити трафік і продажу.

Duplicate Page

Хочете заощадити час на створення схожих сторінок і постів? На жаль, в ядрі WP немає вбудованих функцій клонування або копіювання сторінок і постів. Щоб створити таку сторінку, вам потрібно вручну створити нову сторінку і скопіювати вміст, після чого настроїти форматування і т. д.

Тут нам на допомогу приходить плагін Duplicate Page. Після виходу цей плагін навів шороху в каталозі плагінів. Цей простий у використанні і дуже швидкий плагін дозволяє в один клік створювати дублікати сторінок і постів сайту.

Плагін був спроектований для ідеального виконання однієї задачі – створення дублікатів сторінок, постів чи предметів портфоліо. Після установки і активації під сторінками/постами з’являється нова опція «duplicate this». Однак ви можете не просто копіювати контент, а також налаштовувати і форматувати сторінку.

Вражаючі можливості плагіна Duplicate Page:

збереження заданих параметрів типу тегів, категорій, видимості та статусів;

вміє копіювати користувальницькі типи постів, такі як огляди і події;

дуже простий у використанні і налаштуванні;

якщо ви використовуєте плагіни All in One SEO plugin або Yoast SEO, ви можете скопіювати всі налаштування SEO.

Рейтинг – 4.7/5. Ціна – безкоштовно

Google Maps WD

Зараз додавання Google Maps на сайт стало нормою. Майже всі знають, що таке карти Google, і вони реально допомагають знайти, де розташовується якась компанія. Оскільки ці карти так популярні, ви не знайдете жодної теми або плагіна, які не інтегруються з Google Maps.

Незважаючи на те, що карти вже вбудовані в теми, зазвичай для оптимізації роботи з ними доводиться встановити попутно ще безліч плагінів.

Google Maps WD – всебічний, новий і user-friendly плагін для WP, додає Google Maps на сайт. Плагін навантажений функціями, які можна зустріти в таких плагінах, як Location Highlighting Map, Store Locator plugin і Map Marker plugin. Якщо коротко, він поєднує в собі всі кращі функції інших Google Maps плагінів.

Завдяки Google Maps WD, додавання стильних карт і підлаштування їх під норми сайту стали простими, як ніколи. Основні функції Google Maps WD

інтегровано з безліччю карт;

пропонує кілька шарів карт;

дуже простий в установці і налаштуванні;

показує напрямки в 4 режимах – громадський транспорт, на велосипеді, пішки і на машині;

дозволяє відображати різні рівні дороги на карті;

100+ заготовлених іконок маркерів з різними кольорами і формами.

Просунуті функції Google Maps WD

Інтеграція з темами: плагін йде з сімома темами для карт, також є можливість додати нові теми. Ви можете створити карту, використовуючи стилі і скіни, щоб ідеально підігнати її під свій сайт. У будь-який час ви можете змінити колір і стилі локатора магазинів і маркера списку налаштувань.

Круги, прямокутники, багатокутники і ламані: плагін дозволяє додавати поверх карти різні шари для підсвічування певних доріг, маршрутів, а також пропонує додаткову інформацію. Підсвічувати можна навіть маршрути громадського транспорту, пробки по маршруту на велосипеді за допомогою вбудованого шару для велосипедів.

Локатор магазинів: опція Store Locator. Функція дозволяє користувачам шукати маркери по категоріям, радіусу і адресою. Це допоможе вашим користувачам знайти рітейлерів, офіси, товари або поблизу магазини.

Розширений лістинг маркерів: в плагіні є 3 типи списків для відображення додаткової інформації про маркерах. Можна вибрати стандартну таблицю, розширену або карусель.

Експорт/імпорт: преміум версія Google Maps WD дозволяє експортувати/імпортувати налаштування карт. Дуже зручно, якщо вам потрібно створити точно таку ж карту на іншому сайті.

Рейтинг – 5/5. Ціна – безкоштовно, преміум версія від $30

WIP Custom Login

Пора надати унікальності сторінці авторизації вашого сайту і виділити її серед інших за допомогою плагіна WIP Custom Login. Плагін пропонує легкий спосіб зміни стандартної сторінки авторизації і перетворення її в щось унікальне і цікаве. Плагін новий і налічує всього 2000+ активних установок з моменту релізу. Вражаючі функції WIP Custom Login

створений на HTML5/CSS3;

600+ вбудованих шрифтів Google Fonts допоможуть налаштувати шрифт під ваші потреби;

великий вибір кольорів;

інтегровано з розділом завантажень;

у просунутих налаштуваннях є розділ імпорт/експорт.

Рейтинг – оцінок і відгуків поки що немає. Ціна – безкоштовно

Tabs Responsive

Tabs Responsive – найбільш сучасний і потужний плагін для WP з функцією drag and drop створення вкладок. Плагін дозволяє створювати безліч адаптивних вкладок за допомогою WYSIWYG редактора і прикрасити їх крутими зображеннями, музикою, відео і ефектами анімації. Стандартні функції Tabs Responsive

необмежену кількість вкладок в будь-якому місці в темі;

безлімітні кольору;

написаний на Bootstrap;

швидке видалення і додавання вкладок на стороні backend’а;

безліч просунутих користувальницьких полів;

сумісний з усіма браузерами;

готовий до локалізації.

Розширені можливості Tabs Responsive

Адаптивний дизайн: так як плагін написаний на Bootstrap, він повністю адаптивний і працює на всіх пристроях і екранах.

Drag and drop API інтеграція: в плагіні є потужна drag and drop функція, з допомогою якої можна створювати або додавати безліч вкладок. Просто перетягніть мишкою вкладку, щоб поміняти її розташування.

Toggle/Collapse ефект: Tabs Responsive інтегрований з ефектом Toggle/Collapse, який дозволяє відкривати одну і більше вкладок одночасно.

Анімація завантаження контенту: в плагіні є 4 різні анімації завантаження контенту. Вдихніть життя у вкладки, використовуючи безліч ефектів анімації.

Рейтинг – 4.9/5. Ціна – безкоштовно

Elementor Page Builder

Elementor Page Builder розроблений спеціально для простого перетворення ваших ідей і думок у динамічний сайт. Це frontend конструктор сторінок з функцією drag and drop, що дозволяють створювати сторінки з точністю до пікселя, а також суперсучасні сайти з рекордною швидкістю. Вам не потрібно возитися з HTML і CSS, і ви зможете створювати красиві веб-сторінки, готові до роботи. Стандартні функції Elementor Page Builder

створює повністю адаптивні сторінки;

підтримує RTL і безліч мов;

інтегровано з редактором WYSIWYG, як на сторінках і в постах WP;

600+ іконок;

Підтримує Google Maps.

Просунуті функції Elementor Page Builder

Інтеграція з віджетами: в комплекті йдуть 27 корисних віджетів, які допомагають максимально розкрити ваші дизайнерські можливості.

Нова бібліотека шаблонів: Elementor Page Builder містить колекцію з більш ніж 20 найкрасивіших і найелегантніших шаблонів, розроблених кращими дизайнерами.

Функція імпорт/експорт: ви можете створювати сторінки і розділи і використовувати їх на інших сторінках, або навіть експортувати на цілком інші сайти.

Живий редактор: плагін дозволяє вільно редагувати сторінку і відразу бачити зміни на стороні frontend’а. Більше не потрібно використовувати режим попереднього перегляду або натискати кнопку оновити, щоб побачити зміни, зроблені на backend’е.

Опції по кастомізації: плагін Elementor Page Builder йде в комплекті з безліччю опцій по кастомізації, які дозволяють створювати сторінки з унікальними можливостями. Просунуті кнопки, стан hover, вхідні анімації, фонові перекриття і тіні.

Рейтинг — 4.9/5. Ціна – безкоштовно

File Manager

Ще один новий, але по-справжньому просунутий і унікальний плагін для WP, який примудрився зібрати багато установок за пару тижнів після релізу на WordPress.org. Плагін дозволяє управляти файлами на сайті з панелі адміністратора. Ви можете виконувати будь-який тип операцій з папками і файлами, в тому числі завантажувати, завантажувати, редагувати і видаляти. Хіба це не дивно? Більше не потрібно налаштовувати FTP або відкривати файл менеджер. Стандартні функції File Manager

інтегровано з легким і елегантним клієнтським інтерфейсом;

є підтримка редагування зображень і файлів (тільки в premium-версії);

є швидкий попередній перегляд поширених типів файлів;

вміє обчислювати розмір директорій;

відео та аудіо превью (тільки в premium-версії);

підтримує пошук і сортування файлів.

Просунуті функції File Manager

Ролі та дозволи для користувачів: плагін підтримує ролі і дозволу для файлів і папок, що дозволяє налаштувати доступ на редагування файлів і папок, а також на інші операції.

Типи файлів: ви можете контролювати тип файлів, які можна завантажувати і завантажувати, а також максимальний об’єм завантажуваних файлів.

Операції над файлами: плагін підтримує 8 типів операцій над файлами, в тому числі копіювання, завантаження, створення папок/файлів, перейменування, копіювання, вилучення та редагування.

Рейтинг – 3.6/5. Ціна — безкоштовно

Висновок

Дуже складно сказати, який плагін кращий відразу після релізу. Якщо плагін дійсно хоче виділитися, він повинен запропонувати просунутий функціонал і виняткову якість. Сьогоднішній список плагінів – чудовий приклад якості і функціональності, а їх рейтинг і скачування говорять самі за себе.

Я знаю, що пропустив багато хороших плагінів, що вийшли в цьому році. Якщо ви знаєте якісь нові плагіни, пишіть про них у коментарях. Буду радий розширити список парочкою нових.