Погляд на три тисячі миль вдалину в genshin impact [проходження]

37

«погляд на три тисячі миль вдалину ” – це завдання світу, що з’явилося в genshin impact версії 2.0 разом з введенням інадзуми. Даний гайд містить не тільки докладне проходження квесту, але і підказку по відкриттю секретного досягнення.

Як почати квест «погляд на три тисячі миль вдалину»

Завдання можна взяти на острові ясіорі, де розташована шахта дзякоцу. Воно стане доступним тільки після виконання квесту» втеча з острова рито”, який є частиною сюжетної лінії першого розділу тома ii завдань архонтів: незмінний бог і вічна утопія.

Проходження квесту» погляд на три тисячі миль вдалину ”

Прибувши на місце, ви зустрінете хлопчика на ім’я тедзі .

Поговоріть з ним. Дитина буде пропонувати вам купити руду за нечуваною ціною, робити це, однак, необов’язково. Досить поговорити з хлопчиком і погодитися принести йому 12 шматочків кришталевого кісткового мозку.

Зберіть кришталевий кістковий мозок

Кришталевий кістковий мозок можна знайти в каннагляді або на тому ж острові ясіорі: точки збору вказані на скріншотах нижче. Ця руда в достатку “росте” на останках величезного змія, тому орієнтуйтеся на розкидані в окрузі кістки, щоб полегшити збір.

Після того як знайдете 12 шматків потрібної руди, повертайтеся до тедзі – він буде чекати вас на тому ж місці. Хлопчик запропонує обіцяну за роботу нагороду і направить вас до скрині, захованої біля підніжжя сусідньої скелі.

У скрині ви знайдете трохи овочів і фруктів, а значить варто повернутися до тедзі за поясненнями. Хлопчик зізнається, що збрехав вам, так як після закриття шахти життя на острові стало важче, і він змушений заробляти собі на життя як дорослий. Разом з паймон прочитайте йому лекцію про те, як недобре обманювати людей. Тедзі пообіцяє виправитися і попросить вас повернутися до нього на наступний день в проміжок між 11: 00 і 14: 00.

Ви можете почекати, займаючись іншими квестами або перемотати час: для цього зайдіть в головне меню і натисніть на вкладку «час». Дочекайтеся вказаної години і знову поговоріть з тедзі. Він знову попросить вас принести йому 12 шматків кристального кісткового мозку.

Коли ви віддасте хлопчикові руду, тедзі розповість вам, що через енергію татаригами всі покинули острів, і він залишився тут один. Якщо запитати його про батьків, то дитина змінить тему і запросить вас в гості – в якості подяки за допомогу.

Тедзі зізнається, що хоче приготувати вам особливе блюдо, але у нього не вистачає інгредієнтів. Потрібно принести йому:

  • 4 м’яса птиці,
  • 2 яйця,
  • 2 мішка борошна.

Приготуйте блюдо (казанок можна знайти, обійшовши будинок праворуч) і віддайте йому.

Після цього хлопчик довіриться вам і розповість свою історію: хтось на ім’я васідзу побудував святилища по всьому острову, щоб заспокоїти душу змія. Але після викиду енергії татаригами васідзу збожеволів, і всі, хто бачив у ньому зміни, таємничим чином пропадали.

Хлопчик помітив, що його мама часто молилася в одного з святилищ. Його батько загинув, але тедзі зізнається, що ні він, ні його мама не вірили в те, що він дійсно помер. Тому дитина припускає, що його мама пропала не просто так, а відправилася на пошуки батька.

Він попросить вас відвідати те саме святилище – на випадок, якщо мама залишила там записку для нього.

Вивчіть святилище

Святилище знаходиться праворуч від будинку. Щоб потрапити до нього, потрібно електрогранум – доторкніться до гілок електросакури, яку можна знайти праворуч від бар’єру.

Записки у святилища не виявиться. Поверніться до тедзі з поганими новинами.

Хлопчик напрочуд спокійно відреагує на сказане. Більш того, він як «справжній дорослий» відмовиться від пропозиції допомогти йому і побажає вам удачі в пригодах. Здавалося б, на цьому квест завершується – але у нього є приховане продовження.

Як отримати секретне досягнення ” … І я пройду ще 3000»

Після завершення завдання почекайте 1 реальний день (перемотування часу через меню тут не допоможе) і повертайтеся до будинку тедзі. Хлопчик знову попросить вас принести йому 12 шматків кришталевого кісткового мозку – виконайте його прохання. На наступний день він пропаде.

Де знайти тедзі?

Знайти хлопчика вдруге можна в татарасуні на острові каннадзука. Відправляйтеся в точку, зазначену на карті.

Цього разу ви знайдете не тільки тедзі, але і багатий скриню.

Хлопчик знову пропаде. Щоб зустрітися з ним втретє, приходьте в місто інадзума на острові нарукамі.

Після того як ви поговорите з тедзі в інадзумі, відкриється секретне досягнення “… І я пройду ще 3000”.

Записка від матері тедзі

Існує ще один секрет, пов’язаний з цим квестом. У грі можна знайти записку від матері тедзі: для цього потрібно відправитися в локацію «голова змія» на острові ясіорі.

Щоб увійти в печеру, потрібно довести двох електро фей до їх гнізд в очницях змія.

Після того як відкриється решітка, спускайтеся в печеру. Там ви знайдете лист від матері тедзі.

Віддати його хлопчикові ви не зможете.

Нагороди

За виконання квесту ви отримаєте:

  • досвід пригод х 200,
  • мора х 20 000,
  • камені витоку х 30,
  • рецепт страви» птах по-заморськи ”
  • досвід героя х 2.