Поганий день для цукерберга: глобальний збій інтернету залишив людей без facebook

17

Масштабний збій в роботі інтернету став головною новиною 3 жовтня. Проблеми виникли у соціальних мереж, месенджерів, сайтів, операторів зв’язку та провайдерів.

Основний удар припав по компанії facebook . З ладу вийшли соціальні мережі facebook і instagram , а також месенджер whatsapp і сервіси oculus vr . Американські змі також повідомляють, що співробітники it-гіганта також не змогли потрапити в офіс через збій в роботі системи перепусток.

З’ясувалося, що з таблиць глобальної маршрутизації були видалені записи dns, пов’язані з facebook і instagram. Представники компанії принесли вибачення, зараз вони намагаються вручну перезапустити сервера.

На тлі даних новин ціни на акції facebook пішли вниз, через що глава компанії марк цукерберг втратив близько 6,6 мільярда доларів.

Проблеми також зафіксовані у twitter, vkontakte, tiktok, google, amazon, мтс, tele2, megafon, beeline, tele2, ростелекома “, ” дом.ру ” і так далі. А адміністрація telegram зіткнулася з підвищеним напливом користувачів, які перебралися в месенджер через неполадки з whatsapp.

Згідно з попередніми даними, неполадки в роботі глобальної павутини ніяк не пов’язані з кібератаками, а працездатність сайтів і соцмереж буде відновлена протягом доби. Незважаючи на це, за тим, що відбувається стежать представники адміністрацій президентів сша і росії.