Подробиці багатокористувацького тесту halo infinite, який пройде в ці вихідні

32

343 industries виклала всі подробиці технічного тесту багатокористувацької гри halo infinite, включаючи запланований час, режими і багато іншого. Нове повідомлення на halo waypoint описує всі деталі того, у що і коли ви зможете пограти, і підтверджує, що social arena стане головною подією перших тестових вихідних, а потім, починаючи з 1 жовтня, в гру вступить big team battle.

Гравці будуть отримувати нові режими та карти кожен день у відповідні вихідні, а остаточний склад буде складатися з slayer, capture the flag і strongholds для social arena і capture the flag, total control і slayer для big team battle. Social arena розпочнеться з карт bazaar live fire і recharge, потім в неділю додасться behemoth, а fragmentation стане єдиною картою для big team battle, доступною протягом всього тесту

Незважаючи на те, що основна увага двох наступних вікендів буде приділена тестуванню багатокористувацької гри, ви також зможете вперше випробувати режим тренування. В одиночному матчі, населеному ботами, ви зможете налаштувати такі деталі, як складність бота, зброя, нескінченні патрони і багато іншого, не перериваючи матч. Однак не варто занадто захоплюватися тренуваннями, оскільки 343 також повідомила, що всі гравці, які завершать 10 матчів під час другого тестового вікенду, отримають спеціальну емблему для halo infinite на її релізі в грудні.