По дотичній #157

14

Ось і приспів черговий випуск нашої постійної рубрики»покасательной”. За традицією ми підготували для вас добірку ігрових іоколоігрових новин за тиждень, що не потрапила в нашу основну стрічку.не будемо ж витрачати час на зайві передмови-поїхали!

Ось, про що ви зможете прочитати в 157-му випуску:

netflix придбав розробників адвенчури

Ще в липні цього року стрімінговий гігант netflix підтвердив, що хоче розвивати новий ігровий напрямок своєї діяльності.пізніше для мобільних пристроїв вийшло кілька ігор під брендомсервісу-поки тільки для власників гаджетів під управленіемandroid в італії, іспанії та польщі.

Тепер же розробники з night school studio підтвердили, щоnetflix придбав їх студію. Проте команда запевняє фанатів, що анонсоване продовження oxenfree – гра lostsignals – все так само знаходиться до роботи. Проект планируютвыпустить на playstation, switch і рс в наступному році.

Під час недавнього подкасту this week in marvel креативнийвіце-президент marvel білл роузманн оцінив настрій прийдешньої гри spider-man 2 від студії insomniac:

Якби marvel’s spider-man була «зоряними війнами»(мається на увазі 1-й фільм оригінальної трилогії – «зоряні війни.епізод iv: нова надія”), spider-man 2 – наш аналог«імперія завдає удару у відповідь». Ця гра мрачнеепредшественницы.

Як відомо, в «імперія завдає удару у відповідь» хорошіепарні-повстанці терплять кілька поразок і відступають по всемфронтам, а головних героїв чекає парочка важких випробувань і відкриттів. Мабуть, загальний дух spider-man 2 очікується подібним.

Нагадаємо, що в spider-man 2 пітер паркер і майлз моралес должнибудут зіткнутися з веномом, а реліз гри запланований на 2023 годдля ps5.

Розробники mediatonic поділилися своєю радістю: їх дітище fall guys: ultimate knockout стало найбільш завантажуваною грою вісторії, серед доступних передплатникам ps plus. Як пояснили встудії, точне число завантажень зараз підраховують, але факт остаетсяфактом – fall guys вже потрапила в книгу рекордів гіннесса зі своимнеобичным досягненням.

Гра нещодавно відзначила рік з дня виходу, і зараз в ній проводітся5-й сезон.

слух: nintendo працювали над «switch pro»,але згорнули проект із-за дефіциту чіпів

Не вщухають чутки про перспективи виходу так званої «switch pro»– більш потужної версії консолі, що підтримує дозвіл 4k иимеющей на борту більш серйозну начинку. Особливо багато інформацііпоступало останнім часом від видання bloomberg, яке заявляло, чтокак мінімум 11 студій отримали девкіти 4k-switch для разработкіболее вимогливих до «заліза» проектів.

У розвиток теми сама nintendo, а також студія zynga (фігурує вінсайдерської інформації bloomberg) спростували існування такої версії switch. Більш того, nintendo у своєму twitter назвализаяви bloomberg не відповідають дійсності:

Повідомлення від 30 вересня (зроблене bloomberg), в которомговорітся, що nintendo поставляє інструменти для розробки ігрпод nintendo switch з підтримкою 4k, – не соответствуютдействительности. Ми хочемо прояснити ситуацію для наших інвесторів і користувачів-це заява брехня.також хочемо повторити те, що ми заявляли в липні: ми не плануємні нові моделі switch, крім nintendo switch oled, котораявыет вже 8 жовтня.

Bloomberg відреагували на слова nintendo зазначивши, що, за їхніми словами, японська компанія дійсно працювала над «switchpro» і розіслала девкіти, але через триваючий дефіцит чіпів,ймовірно, було вирішено змінити пріоритети. У підсумку “switch pro” вилилася в switch oled.

Однак було б дивно, якби перед виходом нової моделі switch,в nintendo відреагували інакше. Що було б рівносильно визнанню: ще не вийшла нова switch скоро може перестати бути новою.

Видання vgc посилається на інсайдерську інформацію, згідно з якою планують ремейк metal gear solid 3 . Робота над проектом ведеться virtuos studios-студією, що працювала над портами dark souls remastered , the outer worlds , thebioshock collection і xcom 2 для switch. Крім того, розробники залучалися для допомоги у створенні star wars jedi:fallen order і shadow of the tomb raider .

Ці чутки також відповідають боязким заявам від самої konami, що підтверджує намір відродити свої основні серії ремейками і повноцінними продовженнями. Компанія відома упередженим ставленням до залучення сторонніх сил, але, схоже, після крайньоспірних metal gear survive і contra: rogue corps власної внутрішньої розробки, японці планують переглянутизвої принципи.

Стало відомо, що деякі користувачі epic games store, в яких встановлений регіон «білорусь», втратили можливість здійснювати покупки в epic games store. При цьому іншим білорусам всетак же вдається купувати ігри, і це ніяк не позначилося на регулярних роздачах безкоштовних ігор.

Схоже, проблеми пов’язані з певними білоруськими платіжнимисистемами, при оплаті через які вискакує повідомлення:«шкодуємо, але з вашого облікового запису не можна здійснювати покупки».мабуть, це пов’язано з обмеженнями, введеними сша, і формальнимзапретом покупок в epic games store для регіонів під американськимисанкциями. Білорусь якраз знаходиться в списку санкцій. У самій компанії epic games проте заявили, що нікого не блокували.

У bandai namco заявили, що прийшов час змінити логотип і своюмісію. Так, починаючи з квітня 2022 року, буде використовуватися нове, що символізує давнє єднання компаній bandai і namco, яке відсилає нас до «хмарок» діалогів з манги, до веселощів і розваг.

Оновлена місія компанії сформульована таким чином:» майбутнє для всіх, що спрямовує в майбутнє ” (fun for all into thefuture).

Як заявляють в компанії, вони планують об’єднати зусилля своіхподразделеній по всіх регіонах світу і стати більшеконкурентоспроможними в постійно мінливих умовах. Очевидно, що bandai namco також хочуть звернути ще більше уваги на західний регіон.

Глава xbox філ спенсер заявив в рамках xbox showcase на виставкетокуо game show 2021, що «в xbox щодня трудяться, щоб збільшити лінійку японських ігор в бібліотеці консолі». Він також додав, що в xbox game pass увійшло понад 100 японських ігор, а 200проектів з країни висхідного сонця потрапили в програму поддержкиразработчиков [email protected]

При цьому спенсер роз’яснив, що інтерес компанії не тільки в збільшенні числа фанатів xbox в японії, але і в активному просуванні ігор в інші регіони світу, в ознайомленні з ними західних ігор.

Серед останніх великих придбань xbox, пов’язаних з японією,варто згадати про покупку bethesda, що дозволила команді филаспенсера роздобути під своє крило студію tango gameworks,створену шінджі мікамі.