Підвищення впливу CTR призвело до поширення фейкових новин

227

Від автора: через підвищення впливу рівня CTR на результати ранжування в Google найчастіше фейкові новини у видачі займають більш високі позиції. Таку думку висловили більшість зарубіжних експертів галузі.

Згідно з опитуванням, проведеним виданням Business Insider, велика частина зарубіжних експертів вважають, що зараз у видачі Google більш високі позиції займають «підроблені» новини. Причина цього явища криється в високому CTR таких публікацій. З-за збільшення впливу даного фактора на процес ранжирування «вірусні» новости тепер займають верхні рядки в пошуковій видачі.

Прихильником такої думки є і засновник Yoast Джуст Де Вак. Він зазначив, що всі фахівці знають про те, що при формуванні результатів пошуку Google враховує потенційний рівень CTR. Кожна позиція у видачі припускає, що обіймає цю «рядок» ресурс здатний отримати певну кількість переходів.

Виходить, що клікабельність посилання є одним з основних факторів, що кардинально впливає на розстановку сайтів в результатах пошуку. Хоча представники Google ніколи не зізнаються в цьому.