Перші подробиці avowed

5

На сайті windows central з’явилися перші подробиці avowed, нової рольової гри від obsidian entertainment . Минулого року, коли проект тільки анонсували, деякі заочно охрестили його «скайрімом у світі pillars of eternity». По з’явилися подробицях можна судити, що це припущення виявилося не таким вже й далеким від правди.

Розробка гри поки що знаходиться на самій ранній стадії, але перша робоча альфа-версія вже не за горами. Проект створюється на поліпшеній версії движка the outer worlds і позиціонується як rpg від першої особи з детально опрацьованим сюжетом і рольовою системою. У грі будуть представлені різні стилі проходження: як і в останній частині the elder scrolls протагоніст може испольовать різні поєднання зброї і заклинань в обох руках. Так, наприклад, можна обрати шлях потайного вбивці з парними кинджалами, битися з мечем в одній руці і магією в іншій, стріляти з лука або вогнепальної зброї і творити потужні заклинання з обох рук. У ближньому бою супротивників можна штовхати і бити щитом. Оточення планують зробити частково руйнується, деякі об’єкти інтер’єру можна спалити за допомогою магії або факела.

Багато елементів будуть добре знайомі шанувальникам pillars of eternity . Бестіарій буде схожий з тим, що був представлений в ізометричних іграх, багато заклинання, ефекти і зачарования зброї теж перекочують в нову гру. Видання також зазначає, що реальний прототип гри виглядав набагато яскравіше і яскравіше, ніж було показано в анонсуючому трейлері.

Поки не зрозуміло, чи буде avowed грою у відкритому світі або її поділять на кілька великих локацій. У прототипі були показані різноманітні місцевості: освітлені люмінісцентними грибами глибокі печери, ліси з величезними деревами, залиті сонцем храми і темні гробниці.

Точна дата релізу рольової гри поки не відома. Вона вийде на pc, xbox one і xbox series x / s.