Перевидання quake дебютувало на консолях нового покоління з підтримкою 4k і 120 кадрів/с

10

Видавництво bethesda softworks і студія-розробник id software в офіційному мікроблозі quake повідомили про вихід на консолях нинішнього покоління quake — ремастера однойменного культового шутера.

Джерело зображення: bethesda softworks

Нагадаємо, після низки чуток і витоків оновлена quake була представлена і випущена в серпні, проте лише на pc (steam, bethesda launcher, microsoft store), ps4, xbox one і nintendo switch.

Як стало відомо, версія quake для ps5, xbox series x і s вже надійшла в продаж разом з безкоштовним оновленням для власників гри на консолях минулого покоління. Перенесення збережень доступний тільки на приставках xbox.

The dark fantasy fps that changed everything is now available for modern hardware, including a free next gen update for existing users. See you beyond the slipgate!https://t.co/5h80jjr0hc pic.twitter.com/h1g2w7msda

— quake champions (@quake) october 12, 2021

На ps5, xbox series x і s ремастер отримав підтримку дозволу 4k і 120 кадрів/с (на пк гра могла видавати такі показники з самого старту), функції xbox play anywhere (xbox) і адаптивних тригерів геймпада dualsense (ps5).

Крім поліпшеної графіки, оновлена quake пропонує кооператив на чотирьох (по мережі або локально), кроссплей, модифікації та набори рівнів, а також чотири доповнення (від оригінальної гри і нові).