Перетворюємо формат pdf в word

12

Pdf є одним з найбільш широко поширених і простих в роботі форматів електронних документів. Однак в деяких ситуаціях виникає необхідність конвертації pdf в інші формати, наприклад, в word. Існує кілька методів, що дозволяють ефективно впоратися з вирішенням даного завдання. Ознайомтеся з інструкціями і виберіть зручний спосіб.

За допомогою настільної програми

Серед всіх існуючих програм, що дозволяють перевести pdf в word, найбільшою популярністю користується утиліта acrobat від компанії adobe. Додаток має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. На скріншотах назви пунктів меню acrobat наведені англійською, в описі ж вони дублюються російською.

Відкрийте програму.

Натисніть кнопку “файл”.

Виберіть “відкрити”.

Знайдіть файл для перетворення. Виділіть його і знову натисніть кнопку ” відкрити»

Після успішного відкриття pdf-файлу натисніть у верхньому меню програми файл / зберегти як. У випадаючому меню функції “формат” виберіть потрібне значення і натисніть зберегти.

Зачекайте, поки операція завершиться. Залежно від розміру вихідного файлу на це може піти до декількох хвилин.при стандартних налаштуваннях документ word збережеться туди ж, де знаходився від конвертований файл pdf.

За допомогою онлайн-сервісу

При відсутності можливості або бажання встановлювати на свій комп’ютер розглянуте або інший додаток, ви можете перевести pdf в word онлайн. В інтернеті представлено безліч різних за своєю функціональністю сервісів, що дозволяють вирішити це завдання.найбільш потужним і якісним онлайн-конвертером є cloudconvert. Цей сервіс не тільки успішно конвертує файли, але і дозволяє відразу ж зберігати їх в аккаунт dropbox, що дуже зручно.

Серед інших спеціалізованих сервісів, що дозволяють переводити pdf в word, окремої уваги заслуговує pdf to word converter. Зі своїм завданням онлайн-конвертер справляється без жодних нарікань.

Витяг тексту з pdf

Цей обхідний спосіб дозволить вам витягти текст з документа у форматі pdf. В майбутньому ви зможете самостійно використовувати отримані дані в word або іншому додатку. Чи зручно це-вирішуйте самі, але спосіб існує і вельми активно використовується.для виконання такого завдання використовуйте онлайновий графічний распознаватель символів від компанії google.зайдіть в google drive і активуйте там опцію, зазначену на скріншоті.

Це дозволить вам завантажувати у віртуальне сховище будь-які pdf-файли і отримувати доступ до редагування документа на свій розсуд.тепер ви зможете самостійно перевести документ з pdf в word. Спробуйте на практиці всі перераховані способи, і ви визначите найбільш зручний саме для вас варіант.